czwartek, 13 lutego 2014

STAROGARD. WMUROWANIE KAMIENIA WĘGIELNEGO POD GALERIĘ NEPTUN

19 czerwca o godzinie 13 odbędzie się oficjalna ceremonia wmurowania kamienia węgielnego pod Galerię Neptun w Starogardzie Gdańskim. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu.

(materiał opublikowany w portalu 19.06.2013 r.)


Galeria Neptun powstaje na terenach po byłej fabryce obuwia "Neptun" przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w centrum Starogardu Gdańskiego. Całkowita powierzchnia galerii wyniesie 54.000 mkw., z czego ok. 25.000 mkw. przeznaczonych będzie na wynajem. Projekt przewiduje dwie kondygnacje naziemne oraz parking podziemny na 618 miejsc. Planowana data otwarcia galerii to jesień 2014 r.


Na uroczyste poświęcenie i wmurowanie kamienia węgielnego zaproszeni zostali przedstawiciele władz powiatu starogardzkiego oraz gmin ościennych, a także przedstawiciele najważniejszych instytucji publicznych w regionie i firm zaangażowanych w inwestycję.

"Galeria Neptun będzie jednym z najnowocześniejszych obiektów handlowych w regionie. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z najemcami. Budowa galerii przebiega zgodnie z harmonogramem" - powiedział Nikodem Bakun, Project Manager, Galeria NEPTUN Sp. z o.o. Sp.k.

Deweloperem obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp.k. ze Starogardu Gdańskiego utworzona przez starogardzkich przedsiębiorców - Tomasza Pastwę i Mariusza Szwarca. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o.

"Negocjacje z najemcami obejmują już ponad 50% powierzchni obiektu. Znajdzie się w nim około 150 lokali handlowych, w tym supermarket, kino, klub fitness i część gastronomiczna" - powiedział Marek Noetzel, Partner, dział powierzchni handlowych, Cushman & Wakefield.


Szczegółowe informacje o obiekcie: www.galeria-neptun.eu.


Dalsze informacje:

Iwona Skalska Jan Zaworski

Dyrektor ds. Marketingu Public Relations

Cushman & Wakefield First Public Relations

Tel: + 48 22 820 20 20; 603 068 326 Tel: +48 542 82 63; 502 502 438

e-mail: iwona.skalska@eur.cushwake.com e-mail: jan.zaworski@firstpr.pl


Nota dla Wydawcy:

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Reprezentuje klientów na każdym etapie procesu najmu i inwestycji w nieruchomości oraz cieszy się silną pozycją na najważniejszych rynkach świata, o czym świadczy udział firmy w wielu istotnych transakcjach nieruchomościowych. Firma Cushman & Wakefield została założona w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 15 000 pracowników w 253 biurach w 60 krajach. Oferuje pełen zakres zintegrowanych usług dotyczących wszystkich rodzajów nieruchomości na całym świecie, w tym usług w zakresie najmu, sprzedaży i zakupu, finansowania dłużnego i kapitałowego, bankowości inwestycyjnej, usług korporacyjnych, zarządzania nieruchomościami, obiektami i projektami, doradztwa i wyceny. Firma Cushman & Wakefield zarządza aktywami o wartości ponad 3,7 mld USD. Jest uznanym liderem w dziedzinie badań rynków nieruchomości oraz publikuje informacje i badania rynkowe na stronie www.cushmanwakefield.com/knowledge.


Przesyłane informacje nie stanowią informacji handlowej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 144, poz. 1204), lecz mają jedynie charakter ogólno informacyjny o danej branży. Jeżeli jednak nie życzą sobie Państwo otrzymywać tego typu informacji od Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o., prosimy o informację zwrotną na adres e-mail: poland.marketing@eur.cushwake.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz