sobota, 5 listopada 2005

VI przegląd zespołów alternatywnych w Pelplinie

W ubiegłym tygodniu w STGG teraz czas na Pelplin.
"Po raz szósty w Pelplinie młodzi ludzie będą mogli zaprezentować się na scenie w ramach jesiennego Przeglądu. Tegoroczna impreza odbędzie się 4 listopada w Sali gimnastycznej przy ul. Limanowskiego. Początek o godzinie 17:00

Maciej KumorPelplińska impreza to świetna okazja do wypromowania się młodych i nieznanych zespołów. Każdy z zakwalifikowanych zespołów będzie miał do dyspozycji dwadzieścia minut na scenie. Nagrodą dla zwycięskiej kapeli jest 15 godzin w studiu nagraniowym Radia Gdańsk, które od początku patronuje Przeglądowi.

W tym roku zyskał on nową formułę. Dotychczas występował pod nazwą Przegląd Amatorskich Zespołów Rockowych i Metalowych - teraz jako Przegląd Zespołów Alternatywnych w Pelplinie.

- Zmiana nazwy przeglądu wynika z oczekiwań młodzieży, pełnej otwartości na różne gatunki muzyki młodzieżowej. - mówi Alicja Jabłonowska, organizator festiwalu. - Już od sześciu lat organizujemy tę imprezę i mamy nadzieje, że, jak co roku będziemy się wspólnie wszyscy świetnie bawić, dlatego też zapraszamy wszystkich do Pelplina na wyjątkowy koncert bardzo różniących się od siebie zespołów zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizatorami Przeglądu są Klub Wolontariusza "Słoneczni" oraz Fundacja Pokolenia."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz