poniedziałek, 6 marca 2006

Z kobietą w tle - Kuźnia zaprasza

Uwaga!
09.03.br. o godz. 19.00 w Teatrze Kuźnia Bracka nowy program satyryczno - poetycki pt. "Z kobietą w tle" .
Stali widzowie wiedzą, że programy naszego teatru okazjonalne są najbardziej spontaniczne, i najbardziej scenicznie, nieprzwidywalne.
Tematem przewodnim będzie kobieta.


Przez scenę przewiną się różne typy kobiet. Zobaczymy te frywolne oraz te cudowne, prawie nieskalane. Skład wykonawców będzie też nietypowy. Ci, których zna widownia z bieżących programów, nie wystąpią! Zobaczymy natomiast wybitnych, doświadczonych aktorów z wieloletnim stażem, którzy w bieżących realizacjach scenicznych nie występowali. Teraz zaprezentują swój kunszt, ale będą też młodzi.

Zobaczymy min. Antoninę Kaiser, aktorkę z wieloletnim stażem, która opowie o przemyśleniach kobiety odchodzącej, Agnieszkę Seremak w historii przemian wywołanych miłosnym poruszeniem, Dodę, która pojawi się jak zawsze w sposób kontrowersyjny, oraz inne refleksyjne, żartobliwe postaci.

Miejsc zawsze brakuje, o tym też wiedzą nasi widzowie, i jedynym pewnym sposobem, by mieć miejsce siedzące jest rezerwacja, którą można dokonać mailem (teatrkuzniabracka@tlen.pl ) lub sms-em (507-826-210 ).

Żeby zachęcić do odwiedzenia naszego Teatru, zacytuję kilka wpisów do księgi naszego teatru po ostatnich spektaklach:

"Cieszę się że wreszcie Starogard ma TEATR ! Brawo! Nie trzeba daleko podróżować - tu można się cieszyć , wzruszać , myśleć ... dziękuję."
Albo inny
"Wspaniały spektakl. Jestem pod wrażeniem, aż brakuje mi słów... a brakuje mi ich bardzo rzadko, więc ... sami wiecie co myśleć." Czy też "Tak trzymać - Dawid lat 7 i Mikołaj lat 6"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz