niedziela, 8 marca 2009

Zblewo. Panie z PSL-u w Gramburgu

Z okazji Dnia Kobiet

Wójt Zblewa Krzysztof Trawicki to nie tylko doświadczony samorządowiec, ale także sympatyk i prezes wojewódzkiego PSL. I to właśnie z jego inicjatywy w zblewskim hotelu Gramburg 6 marca odbyła się impreza z okazji Dnia Kobiet, na którą zostały zaproszone delegatki tej partii z całego Pomorza.- Kto jest głównym organizatorem tej imprezy? - zapytaliśmy wójta Trawickiego.

- Oczywiście, że ja.

- I rzeczywiście są tu kobiety z całego Pomorza?

- Tak. Wytypowano po dziesięć pań z każdego oddziału. Cieszę się, że je goszczę, chociaż jestem jeszcze zmęczony po wczorajszym spotkaniu Gmin Pomorskich. Prawie do rana grałem tam na harmonii i śpiewałem.

Wójt otworzył imprezę witając przybyłe panie jako prezes PSL w województwie oraz jako gospodarz gminy. Przy powitaniu towarzyszyła mu Elżbieta Gwiazdowska, jedyna kobieta należąca do PSL, której kandydatura znajduje się na liście do Europarlamentu.

Po przywitaniach i życzeniach panie posiliły się wykwintnym obiadem i na scenę weszli artyści z zespołu "Don Wasyl Junior i Cygańskie Gwiazdy". Choć to okres wielkopostny, panie ochoczo ruszyły do zabawy. Zresztą w dniu tym Kościół udziela kobietom dyspensy. Był pokaz magii w wykonaniu iluzjonisty Ziutiniego, smakowity tort i bardzo dobre nastroje.

MKBrak komentarzy:

Prześlij komentarz