czwartek, 27 marca 2008

Karol ze Smętowa najlepszy w Polsce

KAROL ROGACZEWSKI ZE SMĘTOWA WYGRAŁ POLSKIE KWALIFIKACJE!

Karol Rogaczewski ze Smętowa Granicznego zwyciężył 15 marca w polskich eliminacjach FIFA INTERACTIVE WORLD CUP, zdobywając miejsce w Wielkim Finale, który odbędzie się 24 maja 2008 roku w Berlinie.


W polskim turnieju FIFA INTERACTIVE WORLD CUP 2008 wzięło udział aż 519 graczy. Poziom gry był bardzo wysoki przez cały dzień rozgrywek. Wszyscy gracze walczyli z nadzieją zdobycia tytułu ogólnopolskiego Mistrza Polski i reprezentowania kraju 24 maja w Berlinie podczas Wielkiego Finału FIFA INTERACTIVE WORLD CUP 2008.Karol Rogaczewski wygrał opłacany przez organizatorów wyjazd do Berlina, gdzie w sumie 32-osobowa grupa najlepszych graczy wirtualnej piłki nożnej będzie walczyć o tytuł Interaktywnego Mistrza Świata FIFA 2008 i nagrodę 20 000 $. Zwycięzca Wielkiego Finału weźmie udział w specjalnej Światowej Gali Mistrzów FIFA w grudniu 2008 roku, gdzie będzie miał okazję spotkać przedstawicieli światowej piłki nożnej.

Po finałowym meczu zwycięzca powiedział: "Bardzo cieszę się, że wygrałem polskie eliminacje i będę reprezentował kraj na Wielkim Finale FIFA INTERACTIVE WORLD CUP 2008 w Berlinie."

Polskie eliminacje są jednym z 20 turniejów kwalifikacyjnych, jakie odbywają się na sześciu kontynentach od października 2007 do kwietnia 2008 roku. Zmagania zakończą się Wielkim Finałem, który odbędzie się w Berlinie 24 maja 2008.

FIFA INTERACTIVE WORLD CUP jako jedyny na świecie turniej gier wideo zatwierdzony przez organizację FIFA łączy eliminacje w grę FIFA 08 od EA SPORTS rozgrywane drogą on-line i off-line na PLAYSTATION®3 i PLAYSTATION®Network.

Pozostaje życzyć Karolowi powodzenia w Wielkim Finale, wielu strzelonych bramek i mocnych nerwów podczas zmagań z najlepszymi na świecie interaktywnymi graczami FIFA. I przede wszystkim wygrania turnieju!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz