wtorek, 13 lipca 2010

Dresy za sukcesy

Po prawie dwu i pół letniej pracy szkoleniowej w klubie LLKS "Ziemi Kociewskiej" w Smętowie Granicznym zawodnicy otrzymali dresy reprezentacyjne, które dofinansowane zostały przez miejscowy Urząd Gminy i sponsorów. Dresy powędrowały do 14 zawodników i trenera.

Przed sobotnim treningiem (10 lipca) uroczystego wręczenia dresów dokonał Prezes Klubu Henryk Główczewski. - To niemałe wydarzenie dla naszego klubu i na pewno kolejna mobilizacja dla tych zawodników, którzy zasłużyli sobie na otrzymanie dresu, reprezentując tym samym nasz klub i rozsławiając gminę Smętowo. Mam nadzieję, że kolejne sukcesy także zostaną dostrzeżone - dodał Prezes Główczewski. Ponadto Prezes przekazał dwóm zawodnikom obuwie za wyniki sportowe. Sprzęt otrzymali Tomasz Kotowski i Dawid Went.

- Klub rośnie w siłę (…). W sierpniu mamy pierwsze zgrupowanie w górach, dokładnie w Szczawnicy. Jesteśmy chyba jedynym klubem w powiecie i nielicznym na Pomorzu, który robi tak szybkie postępy, dbając jednocześnie o zawodników. We wrześniu walczymy o awanse na mistrzostwa Polski młodzików. Z pewnością 2 tygodniowy obóz się do tego przyczyni - podsumował spotkanie trener Karol Nowakowski.


Dresy zostały dofinansowane prze miejscowy Urząd Gminy, za co bardzo dziękujemy władzom gminy, szczególnie p. Wójt Zofii Kirszenstein. Resztę środków klub pozyskał od prywatnych sponsorów, stąd podziękowania dla p. Elżbiety Motykowskiej oraz p. Iwony Karcz ze Smętowa. Ważne, że są instytucji i sponsorzy, którzy doceniają wysiłek młodych sportowców u progu dużych sukcesów.


LLKS

ZDJĘCIA


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz