sobota, 10 lipca 2010

LLKS. Szczęśliwy Piekarczyk

Kilkuosobowa grupa lekkoatletów LLKS rozpoczęła wakacje udanym występem podczas II biegu Piekarczyka w Elblągu, który odbył się na uliczkach zmodernizowanej starówki 26 czerwca.Duży sukces odniosły dziewczęta. W biegu gimnazjalistek Kinga Mollus zdeklasowała rywalki wbiegając na metę z kilkudziesięciometrową przewagą. Dominika Kazubowska w biegu Małego Piekarczyka na dystansie 4,2 km pobiegła świetnie taktycznie
i wywalczyła II m-ce. W dużym biegu Piekarczyka kobiet, także na dystansie 4,2km po tygodniowej przerwie w treningach wystartowała Dominika Nowakowska. Mimo to jej dyspozycja wystarczyła za zajęcie w silnej stawce III m-ce. Dominika Uległa tylko Ukraince Julii Ignatovej i Polce Aleksandrze Lisowskiej z Braniewa.

Także chłopcy wrócili z medalami. Nasi młodzicy Tomasz Kotowski oraz Dawid Went rozstrzygnęli walkę o złotą miedzy sobą, zostawiając pozostałych daleko z tyłu. Na finiszu Dawid musiał uznać wyższość Tomasza. Dobrze zaprezentował się Dawid Jedwabnik.
W biegu na 1 km kl. V-VI zajął IV lokatę.

Szczególne podziękowania dla pana Kazubowskiego, ojca Dominiki, za transport na imprezę i kibicowanie na trasie biegu.

Świetna atmosfera na zawodach, bardzo dobra organizacja i wartościowe nagrody sprawiły, że z pewnością weźmiemy udział w kolejnej edycji tego biegu.

(kn)

ZDJĘCIA
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz