poniedziałek, 5 lipca 2010

Gmina Skórcz. Złote Gody Państwa Graban

50-LECIE ŚLUBU PAŃSTWA MARII I ADAMA GRABAN

Maria i Adam Graban od 5 lat są mieszkańcami wsi Wielki Bukowiec, a w tym roku obchodzą 50-tą rocznicę ślubu. Pan Adam był szewcem, a Pani Maria odwiedzając Skórcz poznała męża. Pani Maria pochodzi z Czarnegolasu, gdzie w Kościele Parafialnym w Czarnymlesie zawarli związek małżeński.

Wspominają, że pogoda tego dnia była piękna. Po ślubie Państwo Graban zamieszkali w miejscowości Wda. Mają 4 córki, 11 wnucząt i 4 prawnuków. Pani Maria zajmowała się ogniskiem domowym dbając o rodzinę. Obecnie Pan Adam jest na emeryturze i mieszkają z rodziną córki, która wspiera ich w codziennym życiu.

W związku z takim pięknym jubileuszem Państwa Graban odwiedził Wójt Gminy w Skórczu Pan Erwin Makiła oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Skórczu Pani Danuta Skonieczna, życząc jubilatom dużo zdrowia, spokoju oraz wielu pogodnych dni i kolejnych jubileuszy. Jubilaci otrzymali piękne kwiaty i skromny upominek od Samorządu Gminnego, który wręczyli Wójt Gminy Skórcz oraz Pani Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Skórczu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz