sobota, 1 września 2012

SŁAWOMIR BOCHNIAK. Wojewódzkie Zawody Strzeleckie w Bietowie

25 sierpnia 2012 roku na Strzelnicy Myśliwsko-Sportowej "Borowiacka" w Bietowie odbyły się Wojewódzkie Zawody Strzeleckie Klubów Żołnierzy Rezerwy I Służb Mundurowych Województwa Pomorskiego. Turniej odbył się dzięki staraniom prezesa Zarządu Klubu Strzeleckiego Tarcza LOK w Starogardzie Gdańskim Krzysztofa Reczko, a także dzięki pomoc władz samorządowych - przede wszystkim Starosty Powiatu Starogardzkiego Leszka Burczyka oraz Wójta Gminy Lubichowo Sławomira Bielińskiego....Przy doskonałej pogodzie, w bardzo dobrych humorach w szranki na strzelnicy stanęli zawodnicy z dziewiętnastu drużyn, które rywalizowały w konkurencjach: strzelanie z kbk AK, strzelanie z pistoletu wojskowego PW83, rzut granatem oraz pojedynek strzelecki. Zawodnicy reprezentowali między innymi kluby z Chojnic, Człuchowa, Gdańska, Gdyni, Kartuz, Kwidzyna, Nakła, Pucka, Słupska, Starogardu Gdańskiego, Tczewa.Uroczysta zbiórka drużyn startujących w zawodach.

Sędziowie w biurze obliczeń w pięknych okolicznościach przyrody.


Ciekawa formuła zawodów, profesjonalna organizacja i sprzyjające warunki pogodowe spowodowały, że rywalizacja strzelecka przebiegała w niezwykle sympatycznej atmosferze. Zawodnicy drużyny wystawionej przez KKŻR LOK w Starogardzie Gdańskim - gospodarze zawodów - podeszli do rywalizacji bardzo gościnnie, co znalazło swoje odzwierciedlenie w finałowych wynikach.


Zawodnicy "w napięciu" oczekują na wyniki zawodów.


Na podium stanęła również drużyna gospodarzy - KKŻR LOK Starogard Gd. (z ósemką).


Chwila dla reporterów.Najlepszy strzelec zawodów Leszek Tylak z KŻR Gdynia I

W klasyfikacji generalnej Klubów Żołnierzy Rezerwy drużynowo I miejsce zajęła drużyna KŻR Gdynia I, natomiast w klasyfikacji drużyn służb mundurowych w rywalizacji najlepsi okazali się przedstawiciele Morskiego Oddziału Straży Granicznej Gdańsk z łączną ilością 550 punktów. Puchar dla najlepszego strzelca zawodów zdobył Leszek Tylak z KŻR Gdynia I. Sławomir Bochniak


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz