czwartek, 13 września 2012

Życie w moich rękach - program aktywności zawodowej dla osób bezrobotnych z gminy Zblewo

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


Życie w moich rękach - program aktywności zawodowej dla osób bezrobotnych z gminy ZblewoDnia 28.08.2012r. w Restauracji Pod Kasztanami odbyło się uroczyste rozpoczęcie V edycji realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej projektu systemowego Program Operacyjny Kapitał Ludzki pod nazwą "Życie w moich rękach - program aktywności zawodowej dla osób bezrobotnych z gminy Zblewo" . Środki na realizację Projektu zostały pozyskane z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na spotkanie zostali zaproszeni wszyscy uczestnicy projektu, władze gminy oraz osoby odpowiadające za realizację projektu. Wszystkim beneficjentom wręczono teczki z harmonogramami poszczególnych spotkań. Dnia 30.08.2012r. rozpoczynają się zajęcia z poradnictwa prawnego, z którego skorzystają wszyscy uczestnicy.

W projekcie wzorem lat ubiegłych udział weźmie 15 osób, 12 kobiet i 3 mężczyzn, którzy będą podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe poprzez udział w kursach zawodowych oraz spotkaniach z prawnikiem, doradcą zawodowym oraz psychologiem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz