środa, 21 maja 2008

Czarna Woda - informacje (wędkowanie i wybory uzupełniające)

Czarna Woda - Zawody Wędkarskie dla Dzieci.

31 maja z okazji Dnia Dziecka na jeziorze Szarmachy w Lubikach odbędą się zawody wędkarskie dla uczniów Szkoły Podstawowej w kategorii dzieci od lat 4 do lat 10 oraz w kategorii od 11 do 13 lat. Zbiórka przy jeziorze o godz. 9.15. Planowane zakończeni i rozdanie nagród ok. godz. 12.00.Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Czarnej Wodzie

W związku z rezygnacją z mandatu radnego przez dwóch radnych, Piotra Błaszaka i Piotra Szulca, w niedzielę 25 maja odbędzie się głosowanie mające na celu wyłonienie dwóch nowych radnych do Rady Miejskiej w Czarnej Wodzie. Wybierani będą radni w okręgu wyborczym nr 5 i nr 8.

Okręg wyborczy nr 5 obejmuje wyborców mieszkających przy ulicach: Akacjowa, Cicha, Polna od nr 1 do 38, Poprzeczna, Wiśniowa, Wrzosowa, Jarzębinowa, Kamienna, Brzozowa i siedziba obwodowej komisji wyborczej znajduje się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czarnej Wodzie, ul. Starogardzka 13, tel. 587 8616.

Okręg wyborczy nr 8 obejmuje wyborców mieszkających przy ulicach: Chojnicka, Okrężna, Sosnowa, Szyszkowiec, a siedziba obwodowej komisji wyborczej mieści się w budynku Przedszkola Publicznego w Czarnej Wodzie, ul. Mostowa 2, tel. 587 8849, lokal ten dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
W każdym okręgu wybierany będzie jeden radny spośród dwóch kandydatów.

Kandydatami na radnych są w okręgu nr 5 są: WASINIEWSKI Stefan, lat 48, zam. Czarna Woda i JĘDRZEJEWSKI Piotr Sławomir, lat 38, zam. Czarna Woda.
Kandydatami na radnych w okręgu nr 8 są: CZECHOLIŃSKA Maria Teresa, lat 53, zam. Czarna Woda oraz SZRAMKA Mirosław, lat 28, zam. Czarna Woda.
Głosowanie odbędzie się w dniu 25 maja 2008 r. w siedzibach Obwodowych Komisji Wyborczych w godzinach od 6.00 do 20.00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz