czwartek, 22 maja 2008

LISTY. Ania Szarmach będzie śpiewać w Opolu

Witam.
Tym razem mam do wszystkich Państwa ogromną prośbę. W tegorocznym Opolu wystąpi Ania Szarmach oraz "Leszcze". Brat Ani zwrócił się do mnie z prośbą o pomoc w namówieniu wszystkich mieszkańców Starogardu do promocji jej występu. Liczę, że jest to na tyle ciekawa inicjatywa, że zachcecie Państwo ja wesprzeć.
Dodać należy, że Ania zawsze podkreśla, że jest ze Starogardu i robi nam naprawdę dobrą promocję. (...) Pozdrawiam i liczę na Państwa włączenie się w akcje poparcia dla Ani Szarmach.
Patryk Gabriel
Materiały prasowe A.Szarmach_____________________

Autorska kompozycja Ani "Wybieram Cię" (tekst i muzyka Ania Szarmach) została zakwalifikowana, spośród ponad 150 kompozycji, do konkursu "Premiery" podczas 45 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Do piosenki powstał teledysk autorstwa Mariusza Lisieckiego i Adama Łapińskiego. Obecnie Ania pracuje nad drugim albumem, będzie to autorska i akustyczna płyta, a w jej nagraniu biorą udział wyjątkowi muzycy. Płyta będzie połączeniem uczuć, emocji i tekstów spiętych wielką muzyczną klamrą. Poniekąd można ją określić jako kompilację utworów, które wnikliwie zagłębiają się zarówno w muzykę jak i w zawartość tekstową. A pierwszym utworem, który wyznaczy nową muzyczną drogę Ani Szarmach jest piosenka "Wybieram Cię", którą artystka wykona podczas koncertu "Premiery" 13 czerwca na deskach opolskiego amfiteatru.


Na piosenkę można już głosować wysyłając sms o treści 9 na numer 7220
lub przez Internet: http://www.itvp.pl/event/opole2008/index.html?tab=10
_________
w zdjęcia autorstwa Ani Ganz
link do teledysku: http://pl.youtube.com/watch?v=NSZ5UCwWIf0
_________

Wypowiedź Ani na temat piosenki i udziału w opolskim festiwalu:

"Z nieopisaną radością prezentuję wszystkim swoją nową piosenkę. Z pewnością ta ścieżka muzyczna jest mi najbliższa albowiem jest autorska, akustyczna no i osobista. Mniej więcej w podobnym klimacie będzie utrzymana moja płyta. Bardzo ważne jest brzmienie oraz produkcja, lecz niewątpliwie najważniejsza jest dla mnie kompozycja i przekaz. I na tym pragnę się skupić przy tworzeniu najnowszego materiału. W nagraniach biorą udział wspaniali muzycy, którzy dzielą ze mną podobne muzyczne wizje. Dlatego wierzę, że zaangażowanie każdego z artystów, których mam przyjemność gościć pozwoli na uzyskanie ogromnej przestrzeni w muzyce, a co za tym idzie w wyobraźni odbiorców. Piosenki i teksty ( ponieważ dla mnie jedno i drugie niezmiennie idą w parze) są osobiste i traktują szczerze o uniwersalnych moim zdaniem prawdach. Płyta z pewnością przeznaczona będzie dla ludzi o zbliżonych do moich pragnieniach emocjonalnych. Już wiem, że jest to płyta refleksyjna, która kontynuuje niejako drugą część pierwszego materiału "Sharmi". Poniekąd można ją
określić jako kompilację utworów, które wnikliwie zagłębiają się zarówno w muzykę jak i w zawartość tekstową. Dlatego dotrze do ludzi wrażliwych i o zbliżonych do naszych gustach i zamiłowaniach muzycznych.
Trzymajcie kciuki za mnie w Opolu! Będę śpiewać dla Was!"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz