środa, 9 lutego 2011

ATRAKCYJNE KIERUNKI DO ZDOBYCIA W SZKOLE POLICEALNEJ NOVUM

Wyjątkowym zainteresowaniem wśród słuchaczy cieszą się kierunki, których ukończenie daje prawo wykonywania zawodu np. technik masażysta. Po 2-letnim okresie nauki absolwent otrzymuje dyplom państwowy wydany przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Gdańsku. Dodatkowym atutem naszej szkoły jest zapewnianie słuchaczom praktyk zawodowych.

Zapotrzebowanie na usługi technika masażysty jest ogromne i stale rośnie więc znalezienie pracy w tym zawodzie nie jest trudne. Zaznaczyć należy, iż zdobyty tytuł zawodowy uprawnia do samodzielnego wykonywania zawodu we własnym gabinecie. Nieregularny tryb życia i brak ruchu fizycznego sprawiają, że coraz więcej osób cierpi na bóle lub schorzenia kręgosłupa. W wielu wypadkach porady i pomoc masażystów wystarczą, by pacjenci odzyskali komfort pracy a trapiące ich bóle minęły.

Szkoła Policealna Novum rozpoczęła nabór na nowy kierunek: opiekun medyczny. Dla osób, które ukończyły szkołę podstawową, gimnazjalną lub zawodową nauka trwa 2 lata. Natomiast kandydaci ze średnim wykształceniem zdobędą zawód w ciągu roku.

Po otrzymaniu dyplomu opiekunowie zyskują uprawnienia do świadczenia usług pielęgniarskich, które będą wykonywać pod nadzorem lekarzy. Mogą pracować w publicznej i prywatnej służbie zdrowia, w domach pomocy społecznej, a także za granicą.

Szczegóły dotyczące naboru na rok szkolny 2010/2011, wymaganych dokumentów rekrutacyjnych, oferty kształcenia oraz bazy dydaktyczno-materialnej znajdują się na stronie internetowej szkoły www.plejada.edu.pl

W lutym Szkoła Policealna Novum proponuje również zainteresowanym kursy zimowe, m.in. Kadry i płace oraz Tipsy żelowe, które mogą być uruchomione już przy 5 chętnych osobach.


Po więcej informacji zapraszamy do sekretariatu Szkoły Policealnej Novum w Starogardzie Gdańskim

ul. Rynek 36/1 (I piętro)

poniedziałek - piątek w godz. 9-19,

sobota 8-15

tel./fax 58 563 05 12 stg.novum@op.pl, www.plejada.edu.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz