niedziela, 6 lutego 2011

Sylwia Stosik: Pokazuję to, czego inni nie dotrzegają

Sylwia Stosik mieszka w Pączewie, uczy się się w tutejszym gimnazjum, dojeżdża też do Starogardu na zajęcia Ogniska Pracy Pozaszkolnej - koło dziennikarskie. O swoich zdjęciach mówi tak:
- Od 2 lat interesuję się fotografią. Wielką przyjemność sprawia mi możliwość pokazania innym tego, czego na co dzień nie dostrzegają...
Zaczęło się od tego, że podczas jesiennego spaceru zauważyłam pięknie ubarwiony liść, dość niezwyczajnie wiszący na końcu gałązki. Postanowiłam poczekać aż spadnie. Jednak owa chwila nie nadchodziła. Podczas tych obserwacji zobaczyłam coś jeszcze - na niebie płynęły wyjątkowo ładne chmury. Później spojrzałam na całokształt. Wydało mi się to całkiem interesujące, więc korzystając z telefonu komórkowego zrobiłam zdjęcie. Potem jeszcze kilka podobnych. Zadowolona z siebie wróciłam do domu, aby obejrzeć efekty na komputerze. Wówczas bardzo mi się podobały, więc pokazywałam je komu się dało. Miny oglądających mówiły, że nie byli zachwyceni, ja jednak się nie poddałam. Postanowiłam, że zrobię zdjęcia, które się komuś spodobają. Próbuję nadal, bo wiem, że nigdy nie jest tak dobrze, aby nie mogło być lepiej. Od tamtego czasu przeczytałam setki internetowych poradników dla początkujących miłośników fotografii , a przede wszystkim obejrzałam tysiące zdjęć. Dziś, gdy patrzę na zdjęcia "z gałązką", nie potrafię się nie uśmiechnąć. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła pośmiać się z tych, które robię teraz.

GALERIA ZDJĘĆ SYLWII STOSIK - PRZEJDŹ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz