wtorek, 19 lipca 2011

ANNA MARIA SZWEDA. "Na jagody" z Myszką Miki w Osieku

Jak co roku festyn "Na jagody" w Osieku zebrał spore żniwa zarówno wśród widzów jak i próbujących zarobić, a więc wśród właścicieli różnych stoisk i kramów festynowych.

Zabawa rozpoczęła się w minioną sobotę o godzinie 17:00. Jednak już trzy godziny wcześniej na przygotowanym placu rozstawiały się stragany i inne atrakcje, m.in. dmuchane zjeżdżalnie, pojazdy akumulatorowe i wata cukrowa. Z tą ostatnią były aż trzy stoiska. Mimo, że cena za watę taka sama u wszystkich, jedno było szczególnie oblegane.Wszystko dzięki specjalnej atrakcji, którą Grupa Imprezowa Forty Degrees postanowiła zapewnić maluchom. Tym, którzy chcieli skosztować słodkiego szaleństwa na patyku, watę cukrową rozdawała Myszka Miki. Grup Forty Degrees reprezentowała gminę Skórcz, a dokładnie Czarnylas.

- Oprócz waty cukrowej i Myszki Miki posiadamy w swojej ofercie mnóstwo innych atrakcji, które możemy zaprezentować na festynach i innych imprezach. Jako Forty Degrees działamy od lutego 2010, jednak doświadczenie naszych animatorów jest sukcesywnie budowane od roku 2002. Zajmujemy się organizacją atrakcji dla dzieci podczas imprez różnego typu. Dysponujemy własnym sprzętem i akcesoriami potrzebnymi do przeprowadzenia animacji, dojeżdżamy we wskazane miejsce - mówi pan Krzysztof, który w przebraniu kucharza sprawnie kręci watę.

Co chwila podchodzą kolejne dzieciaki po słodką watę, a przy okazji każde może zrobić sobie zdjęcie z Myszką Miki. Jest też mały Krzyś z bratem i mamą, który przyjechał również z Czarnegolasu by zobaczyć słynną Myszkę. Odważnie bierze wielką chodzącą maskotkę za rękę i pozuje do zdjęcia.

Zastanawiam się jak ta pani wytrzymuje w tym przebraniu w taki upał.

- Jest strasznie gorąco - mówi pani Małgosia, - ale czego się nie robi dla dzieci?

W bardzo krótkiej przerwie pomiędzy kolejnymi klientami dowiaduję się, że Grupa ta, choć dwuosobowa, ma w swojej ofercie ponad 50 różnych atrakcji, gier i zabaw, żeby umilać czas dzieciom.

- Bardzo lubimy dzieci i one chyba też nas lubią, bo tłumnie przychodzą na nasze zajęcia - podpowiada Myszka Miki. - Organizujemy też zajęcia m.in. w świetlicach i szkołach w czasie wakacji i ferii.

- Zapraszamy do współpracy - mówi pan Krzyś i prezentuje logo firmy wymalowane na fartuszku.

A za chwilkę po watę i fotkę z niesamowitą atrakcją tegorocznego festynu podchodzi Mała Miss Lata 2011, którą dopiero co wybrano na głównej scenie.Anna Maria Szweda
W Osieku watę cukrową rozdawała dzieciom Myszka MikiDzieci kochają słynną MyszkęMały Krzysiu pozuje do zdjęcia z Myszką MikiPan Krzysztof zwinnie kręci watę- Zapraszamy do współpracy - mówi pan Krzyś i prezentuje logo firmy wymalowane na fartuszku.Logo Grupy Imprezowej Forty DegreesMała Miss Lata 2011 z Myszką Miki

Kandydatki na Małą Miss Lata na scenieBrak komentarzy:

Prześlij komentarz