niedziela, 17 lipca 2011

KRZYSZTOF KOWALKOWSKI. Jeszcze o Obozinie. Piknik Country i promocja książki

W sobotę 9 lipca 2011 r. odbył się w Obozinie Piknik Country, podczas którego miała miejsce promocja mojej najnowszej książki "Z dziejów Obozina". Termin promocji nie był przypadkowy, gdyż organizowany już po raz czwarty piknik cieszy się ogromną popularnością także wśród mieszkańców Skarszew, Starogardu, Tczewa, Gdańska. Piknikowe spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia przybyłych gości, wśród których byli posłowie Sławomir Neuman i Jan Kulas oraz senator Andrzej Grzyb. Byli także przedstawiciele władz samorządowych z wicestarostą Kazimierzem Chyłą oraz przewodniczącym Rady Powiatu Wiesławem Brzoskowskim na czele.



Był także Prezes WZRKiOR Piotr Hałuszczak i wiele innych osób. Następnie sołtys Obozina Grzegorz Miszewski wywołał mnie na scenę. Usłyszałem wiele miłych słów i podziękowań za napisanie książki od wspomnianych gości. Otrzymałem też piękny list gratulacyjny od Wicestarosty Kazimierza Chyły, specjalne podziękowania oraz piękny bukiet kwiatów od sołtysa Grzegorza Miszewskiego i najstarszych mieszkańców Obozina. Po uroczystym zaprezentowaniu książki przyszedł czas na autografy, które składałem w Biurze Szeryfa. Spotkanie z czytelnikami w Obozinie było dla mnie bardzo ważnym wydarzeniem, szczególnie że odbyło się ono podczas tak fantastycznego spotkania jakim jest Piknik Country.

O Pikniku, swoich refleksjach i mojej książce napisał już na stronie Edmund Zieliński. Chciałbym więc jedynie pokazać trochę zdjęć, jakie podczas pikniku zrobiła moja żona Elżbieta, która zawsze mi towarzyszy podczas moich spotkań promocyjnych.

Krzysztof Kowalkowski


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz