piątek, 8 lipca 2011

Finał Pomorskiej Ligi Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych

9 czerwca 2011r. w Kleszczewie Kościerskim odbył się Finał Pomorskiej Ligi Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych. Organizatorami imprezy, która odbyła się w Zespole Szkół Publicznych w Kleszczewie Kościerskim byli Dyrektorzy Domów Pomocy Społecznej w Rokocinie, Starogardzie Gd. i Szpęgawsku. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego.


Impreza była świetnie zorganizowana. Zawodnicy pełni sportowej werwy i nieskrywanej radości oraz z dużą dawką humoru rywalizowali o miano najlepszego tenisisty. Zespół sędziowski stanął na wysokości zadania sprawnie kierując przebiegiem zawodów. Zadbano, by wszyscy uczestnicy oraz ich opiekunowie po ogromnym wysiłku fizycznym i dużej dawce sportowych emocji otrzymali nie tylko obiad, ale i gorące oraz zimne napoje, jak również wiele słodkości.

Podsumowaniem turnieju były oczywiście puchary ufundowane przez organizatorów i sponsorów imprezy: posła na sejm S. Neumana, zastępcy wójta Gminy Zblewo A. Herolda, dyrektora ZSP. Z rąk organizatorów i sponsorów imprezy odbierali je kolejno najlepsi zawodnicy turnieju.

M.Mischke

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz