sobota, 12 czerwca 2004

Bursztynowe Galeny rozdane!

W piątek, 11 czerwca w kinie "Sokół" odbyła się uroczystość wręczenia nagród "Bursztynowego Galena". Organizowała ją po raz trzeci starogardzka "Polpharma". Nagroda przyznawana jest pracownikom spółki za nadzwyczajne dokonania na jej rzecz. Konkurs przebiega w dwóch etapach. Najpierw raz na trzy miesiące wybierani są przez pracowników firmy pracownicy kwartału, którzy automatycznie nominowani są do nagrody. Wyboru dokonuje kapituła w składzie: Janina Lubawska(przewodnicząca),Marek Bieliński, Grzegorz Sokołowski, Jan Król, Lech Lewicki i Krzysztof Metza.
Ach ta Polpharma! Dobrze, że nieźle sobie radzi, bo dzięki temu odbywają się w naszym mieście np. takie imprezy jak Dzień Chemika zwany obecnie Świętem Polpharmy. Sobotni festyn zgromadził tłumy na Piekiełkach. A dzień wcześniej w węższym gronie wręczono Bursztynowe Galeny.

- To praca was wszystkich sprawiła, że możemy się tu spotkać w świątecznej atmosferze- mówili Stefan Lubawski, prezes ZF Polpharma i członek Zarządu Włodzimierz Gryglewicz. Obaj panowie byli w doskonałych nastrojach i żartowali ze sceny na temat pogody. Nie pojawił się Jerzy Starak. Nie napisał też ,jak w ubiegłym roku listu.

W obecności wszystkich najważniejszych osób w powiecie odbyła się prezentacja nominowanych. Dokonał jej znany z telewizji TVN Zygmunt Chajzer. Zebrani obejrzeli krótki film o każdym z kandydatów, a potem ich samych na żywo na scenie.

Cały artykuł w środowym"Kociewiaku"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz