sobota, 20 grudnia 2008

VI BIESIADA NA KOCIEWIU "ŚWANTUJIM BARBÓRKA"

Czwartego grudnia 2008 roku mieszkańcy wsi Wielki Bukowiec i Czarnylas spotkali się w Publicznej Szkole Podstawowej w Wielkim Bukowcu na wspólnej Biesiadzie Kociewskiej. Wspólna impreza była poprzedzona projektem "Dajmy szansę najmłodszym" finansowanym z Funduszu Wojewody Pomorskiego.

Program przeprowadzono w okresie od 15 października do 22 listopada 2008r. Polegał na prowadzeniu zajęć pozalekcyjnych kółek zainteresowań teatralnego, regionalnego, plastycznego, informatycznego, gry i zabawy dla sześciolatków oraz logopedyczne, przeprowadziły je Panie A. Trochowska, M. Ciesielska, I. Magalska, M. Pater, S. Kreja, D. Ciesielska, M. Reszka. Dzięki ich wspólnej pracy biesiadnicy podziwiali osiągnięcia dzieci i młodzieży we wspólnej zabawie. Ta impreza co roku przyciąga coraz większą rzeszę mieszkańców. Biesiada organizowana w tym stylu buduje dobre relacje międzypokoleniowe i przyjacielskie.

Dzieci przedstawiły scenki kociewskie a wszyscy zebrani mieli okazję uczestniczyć w przygotowanych zabawach i wspólnym śpiewaniu znanych szlagierów polskiej muzyki. Jednak najciekawszą scenę jaką zobaczyłam była bajka o Czerwonym Kapturku wraz z zabawą dla wszystkich biesiadników.

Taka impreza to bardzo ciekawy pomysł na spędzenie wolnego czasu w gronie przyjaciół, znajomych i rodziny. Serdecznie zapraszamy już na kolejną VII BIESIADĘ KOCIEWSKĄ!!!! w 2009 roku.

Informację przygotowała wraz ze zdjęciami: Janina Kalbarczyk

BIESIADA W FOTOGRAFII


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz