piątek, 23 stycznia 2009

Listy. Prośba o 1 % dla Łukasza

Witajcie, tym razem nie przekazuję informacje związanej z działalnością urzędu, informację związaną z przekazaniem 1% podatku na pomoc w wybudzeniu i rehabilitacji 25 letniego Starogardzianina, pełnego życia chłopaka Łukasza Poppek. Ja przekażę 1 % podatku, aby mu pomóc, mam nadzieję, że Wy również przyłączycie się do tej akcji, aby Łukasz Poppek mógł na nowo cieszyć się życiem. Proszę prześlijcie tą informację dalej.


Z poważaniem

Marcin Lempkowski
Asystent EURES

Od rodziców


Nasza prośba o pomoc nie zaistniałaby, gdyby nie wydarzenie, które odmieniło nasze życie i życie naszych bliskich. Tą drogą chcielibyśmy się zwrócić o pomoc do wszystkich, którzy to czytają.
Nasz, Szanowni Państwo, kochany Łukasz skończył w maju 25 lat. Przyszłość stała przed nim otworem…. Od roku prowadził własną firmę, rozwijał się, miał głowę pełną planów na przyszłość. Niestety zły los wskazał na niego palcem…. 8 maja 2008 roku doszło u Łukasza do pęknięcia naczyniaka mózgu. Nastąpił rozległy wylew krwi do mózgu, na skutek czego zapadł w śpiączkę na 2 miesiące. Jednak swoją pracą, wytrwałością i chęcią powrotu do nas po 3-miesięcznej rehabilitacji w dobrym stanie zdrowia oczekiwał na zabieg embolizacji. Zabieg ten polega na zamknięciu chorobowo zmienionego naczynia w mózgu, aby zabezpieczyć je przed ponownym pęknięciem i wylewem krwi do mózgu. Niestety ponownie okrutny los doświadczył Łukasza. Po zabiegu 13 XI 08 Łukasz się nie wybudził i śpi aż do dziś…..
Lekarze dają Łukaszowi duże szanse na powrót do sprawności fizycznej i umysłowej, lecz koszty związane z leczeniem i rehabilitacją przewyższają możliwości finansowe rodziny. Dzięki 1% przekazanemu przez ludzi dobrego serca chcemy zapewnić Łukaszowi intensywną rehabilitację, która już teraz przynosi znaczną poprawę stanu zdrowia Łukasza.
Nie ukrywamy, że tej chwili ta pomoc już jest nam potrzebna. Ponad półroczna choroba syna spowodowała, że coraz trudniej nam nawet z pomocą rodziny sprostać potrzebom finansowym. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby pomóc Łukaszowi i nie ominiemy żadnej szansy i żadnej okazji.
PROSIMY POMÓŻCIE NAM GO OBUDZIĆ.

Z podziękowaniem za każdą wpłaconą kwotę.
Hanna i Grzegorz Poppek


http://www.lukaszpoppek.dl.pl/Wpłaty proszę kierować na konto:
Fundacja Przyjaciół Dzieci ARIADNA, 04-244 Warszawa, ul. Lakowa 1
Tel./fax (0-22) 610-45-34, (0-22) 612-01-14, www.ariadna.neostrada.pl

Bank PEKAO SA X O/Warszawa
NR 34 1240 1095 1111 0000 0337 0135
(tytuł: "rehab.-122")

Fundacja "ARIADNA" posiada status organizacji pożytku publicznego.
NIP 952-18-94-588 KRS 0000113872


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz