czwartek, 20 sierpnia 2009

Tczewskie Miejskie Marsze na Orientację "Tajemniczy zaułek"

L

19 sierpnia 2009 r.

okalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE

ul. 30 Stycznia 4

83-110 Tczew
Jeden tajemniczy zaułek i wiele łagodnych zakrętów


Czas weekendowego wypoczynku kończącego w dniach 29 i 30 sierpnia szkolne wakacje to dwie rekreacyjne atrakcje przygotowane przez Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE. Obie przyjemności będą dostępne dla wszystkich chętnych i, co najważniejsze, bezpłatnie.


Czy znacie zakamarki Grodu Sambora? Czy odnajdziecie siebie i historię w uliczkach starówki? Czy znajdziecie drogę do celu? O tym wszystkim będziecie się mogli przekonać w sobotę 29 sierpnia, gdy odbędą się Tczewskie Miejskie Marsze na Orientację "Tajemniczy zaułek". Zapraszamy dzieci, młodzież, ale także ich rodziców i dziadków. Mądra sentencja brzmi: "Wybierz się na wycieczkę po własnym mieście…". Tak, to prawda - nie trzeba Wam dalekich podróży
i kosztowny eskapad. Wyjątkową przygodę można przeżyć za rogiem - nawet własnym. Sprawdźcie swoje umiejętności, odkryjcie nowe miejsca, zobaczcie miasto z innej strony... Zatem start
w sobotę 29 sierpnia, godzina 10.00, na dziedzińcu kompleksu Centrum Wystawienniczo-Regionalnego Dolnej Wisły. Zabawa potrwa do godz. 12.


Dzień później, 30 sierpnia w niedzielę, po sobotnich tczewskich przechadzkach, czeka Was Borowiacki Rajd Rowerowy. Grupa prowadzona przez LOT KOCIEWIE pojedzie ze Starogardu Gdańskiego, przez Sumin, Szteklin, Lubichowo, Ocypel, Osieczną, Zimne Zdroje do Czarnej Wody. 50 kilometrowa trasa poprowadzi projektowanymi szlakami rowerowymi: Jeziornym, Drogą Połomską oraz Borowiackim. A podczas przejażdżki niezapomniany zapach letniego lasu, cieniste dukty, a być może i kąpiel w którymś z kociewskich jezior?... Zatem zbiórka w Starogardzie Gdańskim, ul. Kościuszki 17 (przy budynku Starostwa Powiatowego) godz. 9.30. Meta około godz. 15.30 w Czarnej Wodzie. Powrót zaplanowany jest pociągiem z Czarnej Wody o 16.25 do Starogardu Gdańskiego.

LOT KOCIEWIE prosi wszystkich zainteresowanych, którzy chcą wziąć udział w rajdzie
o kontakt z biurem.

Zapraszamy do zabawy! W zdrowym ciele, zdrowy duch! Rusz swoje ciało wraz ze swoim umysłem i Lokalną Organizacją Turystyczną KOCIEWIE.

Projekty realizowane w ramach programu "Turystyka mnie dotyka" dofinansowane są przez Gminę Miejską Starogard Gdański oraz Gminę Miejską Tczew.

Wszystkich szczegółowych informacji udziela oraz wiele materiałów promocyjnych przekaże:


Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE

Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej

Ul. 30 Stycznia 4

83-110 Tczew

tel. 058 531 37 41

info@kociewie.eu

www.lot.kociewie.eu

www.ekociewie.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz