niedziela, 30 sierpnia 2009

Wywiad z Rafałem Młyńskim, Prezesem Klubu Sportowego WIETCISA

WS. - IV liga - czy już oswoiliście się z tym faktem?

R.M. - Nie będę ukrywał, że nadal radość z tego faktu jest wielka bo i osiągnięcie zawodników, trenerów nie małe. Mogę zapewnić, że zrobimy wszystko aby był to dopiero początek dobrej passy, jesteśmy to winni naszym kibicom i tym, którzy zawsze w nas wierzyli i byli z nami.
WS. - No niewątpliwie Klub zyskał teraz na popularności. Można powiedzieć, że jesteście sławni?

R.M. - To na pewno za duże słowo, ale tak to prawda, zyskaliśmy wielu sprzymierzeńców i "nowych" miłośników piłki nożnej, ale najbardziej cenimy sobie sympatie tych, którzy wspierali nas i pomagali także wtedy, gdy KLUB był jeszcze w A-Klasie i lidze okręgowej..


WS. - Czy chciałby Pan w tym miejscu złożyć szczególne podziękowania?

R.M. - Tak. Chciałbym podziękować wszystkim tym kibicom, którzy zawsze byli z nami, którzy w nas wierzyli, ale chciałbym także podziękować burmistrzowi Skarszew Dariuszowi Skalskiemu, na którego pomoc i wsparcie zawsze mogliśmy liczyć i to nie tylko z chwilą, kiedy staliśmy się drużyna IV-ligową, ale także wtedy, gdy nie szło nam zbyt dobrze. To dzięki niemu i jego staraniom dostaliśmy środki z Urzędu Wojewódzkiego na modernizację płyty głównej Stadionu Miejskiego. To z jego inicjatywy zaplanowano środki w budżecie Gminy na remont stadionu i złożony został wniosek do Regionalnego Programu Operacyjnego, który przewiduje m.in. siedziska, bieżnie. Mamy przecież prawdziwy kompleks sportowy zasilony przez ORLIK 2012. W tym miejscu raz jeszcze podziękowania dla p. Astridy Kranickiej , dzięki której mamy profesjonalny Statut Klubu, wpis do Krajowego Rejestru Sądowego i uzyskaliśmy status Organizacji Pożytku Publicznego. Na ręce p. Naczelnik składamy też podziękowania dla całego zespołu przygotowującego projekty, które powodują wpływ środków zewnętrznych do naszej Gminy.

WS. - Bardzo dziękuję za rozmowę i życzę samych sukcesów.

R.M. - Dziękuję w imieniu własnym jak i w imieniu wszystkich członków Klubu Sportowego WIETCISA.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz