poniedziałek, 24 sierpnia 2009

Z Policji. Starogard Gdański – wpadł poszukiwany szalbierz

Starogard Gd. dnia, 24.08.2009r.


sierż. sztab. Angelika Kreft

KPP Starogard Gdański


Starogard Gdański - wpadł poszukiwany szalbierz30 dni w areszcie może spędzić nieuczciwy konsument, który w minioną sobotę w jednym ze starogardzkich pubów napił się alkoholu oraz zarezerwował 2 stoliki, za co nie zapłacił. Zatrzymali go policjanci ze Starogardu Gdańskiego. Okazało się, że 39-latek był poszukiwany przez kilka jednostek policji w różnych regionach kraju, między innymi za wyłudzenia pobytów w hotelach.

Wczoraj po południu policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego, który poprzedniego dnia nie zapłacił rachunku w pubie. Przez około 2 godziny spożywał tam alkohol i zarezerwował dwa stoliki, a kiedy przyszło do zapłaty rachunku opiewającego na blisko 200 zł, wyszedł z lokalu, tłumacząc, że wróci za kilka minut i wówczas zapłaci. Następnie poszedł do hotelu, gdzie wynajął pokój, a do baru już nie wrócił. Niedługo potem był już w rękach policjantów.

Po sprawdzeniu jego danych okazało się, że nowodworzanin jest poszukiwany przez kilka jednostek policji w różnych regionach kraju, między innymi za wyłudzenia pobytów w hotelach.

39-latek usłyszał już zarzut wyłudzenia należności, za co może spędzić w areszcie 30 dni.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz