poniedziałek, 14 lipca 2014

BOLESŁAWOWO - ŚMIERTELNE UDERZENIE W DRZEWO


Policjanci ze Skarszew wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do jakiego doszło dzisiaj nad ranem w pobliżu miejscowości Bolesławowo. W wyniku uderzenia w drzewo zginął 49-letni kierowca peugeota.

Dzisiaj kilka minut przed godz. 7 dyżurny ze Starogardu Gdańskiego otrzymał informację o śmiertelnym wypadku drogowym, jaki wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 224 w pobliżu miejscowości Bolesławowo. Przyjmujący zgłoszenie policjant natychmiast skierował w ten rejon patrol drogówki oraz funkcjonariuszy z pobliskiego posterunku.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, kierujący peugeotem 49-latek z nieustalonej dotychczas przyczyny stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewą stronę drogi, gdzie uderzył w drzewo. Obrażenia, jakich doznał mieszkaniec powiatu tczewskiego, okazały się śmiertelne.
Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce, w którym doszło do wypadku. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną oraz szkic sytuacyjny. Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.


asp. Marcin Kunka

Oficer Prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33
www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz