środa, 28 kwietnia 2004

Polpharma ma kibiców na całym Świecie

Tekst ten przysłał administrator strony www.sks.e-basket.pl Klubu Kibica SKS Starogard.
..................................................
Poniżej przedstawiam list jaki otrzymałem drogą elektroniczną od kibica SKS Polpharmy, który jest w tej chwili bardzo daleko stąd i nie może przeżywac z nami tych szcześliwych chwil.
Dzien dobry!

Dowiedzialem się, że jest Pan administaratorem strony naszego ukochanego klubu. Chciałbym za Pana pośrednictwem zlożyc gratulacje i podziekowania calemu zespolowi POLPHARMY za awans do ekstarklasy. Niestety nie mogę tego zrobić sam ponieważ jestem marynarzem i właśnie jestem na kontrakcie. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak mnie ucieszyla ta wiadomosc. Dzięki mojej siostrze i jednemu z przyjaciól otrzymuje na statku wiadomosci jak radzi sobie nasza drużyna. Dziś rano otrzymalem wiadomość o pokonaniu zespołu ze Stalowej Woli a co za tym idzie wywalczeniu upragnionego awansu.

Cały dzień tłumaczylem Filipinczykom, którzy stanowią trzon załogi chemikaliowca, na którym pływam czym dla mnie jest ten zespól. Oni sa w wiekszosci rowniez zapalonymi kibicami więc nie trudno bylo im zrozumieć. Nauczylem ich dobrze wymawiać nazwę zespołu i teraz chodzą i śpiewaja POLPHARMA, POLPHARMA, POLPHARMA.

Załuję że nie bedę mógł być obecny ma meczach finalowych z Turowem. Wyobrażam sobie co bedzie sie działo na naszej hali gdy wejdą nasi zawodnicy. Wyobrażam sobie jak wszyscy stoja i spiewaja DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY!!! Takich chwil sie nie zapomina i zazdroszcze Wam wszystkim że będziecie mogli przy tym być. Czekalismy na to tyle lat ale w koncu sie udało.

Ja ze swojej strony pragnę Wam wszystkim podziękowac za to co udalo sie w tym mieście stworzyć. Wszyscy tym żyjemy. Niech świadczy o tym chociaż ten fakt ze najbardziej wyczekuję wiadomości o naszym zespole bedąc na drugim końcu Świata:)

Jestem teraz ciałem w Batton Rouge potem będę w Japonii ale moje serce jest teraz w Starogardzie Gdańskim. Wieczorkiem wyjdę sobie na pokład i zaśpiewam "Jesteśmy najlepsi........!!!!" DZIĘKUJĘ POLPHARMO!!!!!


POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICÓW SKS Z POKŁADU M/T "STOLT EMERALD"

Marcin Kuraś

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz