wtorek, 17 października 2006

IX KOCIEWSKI MARSZ NA ORIENTACJĘ

Uczniowski Klub Sportowy z Bytoni, działający przy Zespole Szkół
Publicznych w tejże miejscowości, zorganizował 30 września br. IX edycję Kociewskiego Marszu na Orientację "Wandrówka". Budowniczym tras był Ireneusz Czaja i Krzysztof Gajewski. W imprezie wzięło udział łącznie 81 osób w trzech kategoriach.


W kategorii drużynowej wystartowało 8 drużyn. Pierwsze miejsce zajął zespół z Pinczyna, drugie "Czarne stopy" ze Szkoły Podstawowej w Bytoni, trzecie - drużyna z Publicznego Gimnazjum w Bytoni.

W kategorii młodzieżowej wystartowało 13 drużyn. Pierwsze miejsce zajęło II LO z Tczewa , drugie samotnie osiągnął Mateusz Dorawa z klasy III gimnazjum w Bytoni, trzecie drużyna LUKSPOL Czersk.

W kategorii OPEN wystartowało również 13 drużyn. Pierwsze miejsce zdobyli Wiesław Narloch i Radosław Literski z Czerska, drugie drużyna "Grabarz TEAM" , trzecie Magdalena Zielińska i Szymon Belka z Łęga.

Trasy tegorocznego marszu wiodły przez piękne lasy okalające od strony północno - wschodniej miasto Czarną Wodę. Uczestnikom dopisywała piękna, słoneczna pogoda . Po raz kolejny okazało się , że wielu młodych ludzi lubi aktywny wypoczynek i czerpie z niego radość i satysfakcję.

A za rok jubileuszowa edycja marszu "Wandrówka". Wszystkich chętnych już dziś w imieniu organizatora serdecznie zapraszamy.


Irena Czaja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz