piątek, 6 maja 2011

Bytonia. To oni zasłużyli na stypendia i słowa uznania....

W Zespole Szkół Publicznych w Bytoni po zakończeniu I semestru roku szklonego 2010/2011 wyłoniono tych, którzy wyróżnili się w nauce, w sporcie i w pracy na rzecz szkoły i środowiska.

31 marca br. odbyła się uroczystość, na której uczniowie ci otrzymali stypendia motywacyjne. Wraz ze swymi rodzicami przybyli do sali konferencyjnej, aby w towarzystwie dyrektora szkoły, wicewójta gminy Zblewo i nauczycieli odebrać zasłużone nagrody pieniężne.

Dyrektor Tomasz Damaszk serdecznie przywitał wszystkich zebranych. Przypominał o osiągnięciach naszych prymusów i uroczyście wręczył stypendia motywacyjne. Wypowiedział również wielkie słowa uznania do rodziców. Serdecznie im pogratulował, podkreślając ich wielką rolę wychowawczą i zasługi w kształtowaniu właściwych postaw swoich wychowanków. Podziękował im, wręczając listy gratulacyjne. Miłym akcentem uroczystości było wspólne spotkanie przy kawie. Uczniowie popisywali się swoimi talentami wygłaszając humorystyczne gadki kociewskie.
Tego popołudnia zadowoleni byli wszyscy nagrodzeni uczniowie, ich rodzice, dyrekcja szkoły i nauczyciele. Wszystkim towarzyszył miły nastrój i serdeczna atmosfera.

Stypendia naukowe otrzymali:
1. Patrycja Wolff - kl. IV SP
2. Alicja Herman - kl. V SP
3. Natalia Jaworańska - kl. V SP
4. Natalia Para - kl. VI SP
5. Agata Zimnak - 0 kl. VI SP
6. Michalina Zimnak - kl. II GIM

Stypendia za osiągnięcia w sporcie otrzymali:
1. Bartosz Wirkus - kl. I GIM
2. Bartosz Męczykowski - kl. II GIM
3. Daniel Begier - kl. II GIM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz