poniedziałek, 23 maja 2011

POLICJANCI DZIECIOM

W pierwszą niedzielę czerwca Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów organizuje otwarty dzień dziecka. Impreza odbędzie się na placu przy ulicy Hallera (w pobliżu Biedronki) w Starogardzie Gdańskim. Zabawa rozpocznie się o godzinie 12.00 i trwać będzie do godz.: 17.00. Organizatorzy festynu przygotowali dla dzieci i młodzieży wiele konkursów i konkurencji sportowych. Oprócz pokazów sprzętu policyjnego, zabaw i quizów na świeżym powietrzu będzie można zasiąść w symulatorze zdarzeń drogowych lub obejrzeć pokazy ratownictwa służb mundurowych.
W tym dniu przewidziano szereg atrakcji. Będą napoje, słodycze oraz prezenty. Główną atrakcją imprezy będzie strzelanie z paintballu do tarczy oraz konkurs rysunkowy prowadzony pod okiem artysty Józefa Olszynki. Atmosferę obchodzonego dnia dziecka wzbogacą piosenki wykonane przez zespoły muzyczne z "duszą policyjną". Poza tym policjanci udostępnią dzieciom swój policyjny sprzęt. Będzie można usiąść za kierownicą radiowozu lub zobaczyć jak wygląda specjalnie przygotowane pomieszczenie służące do przewożenia zatrzymanych przestępców. Każdy będzie mógł zobaczyć z bliska policyjny motocykl lub łódź motorową.

Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Starogardu Gdańskiego. Patronat medialny objął Dziennik Bałtycki, Wieści z Kociewia i Gazeta Kociewska.

Policjanci zapraszają do licznego udziału w imprezie.

PLAKAT - PDF

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz