środa, 18 maja 2011

Starogard. Międzynarodowa wystawa kotów

Cat Club Sopot Klub Miłośników Kotów, Prezydent Miasta Starogard Gdański serdecznie zapraszają na XIII & XIV MIĘDZYNARODOWĄ WYSTAWĘ KOTÓW RASOWYCH STAROGARD GDAŃSKI 2011 w dniu 21 i 22 MAJA 2011 r. (sobota-niedziela). Hala Sportowa "Agro - Kociewie" ul. Hallera 19 a.Na wystawie będzie można podziwiać koty wielu ras, z kraju i z zagranicy, od hodowców dowiedzieć się interesujących informacji na ich temat. Nie zabraknie też stoisk z karmą, akcesoriami, zabawkami dla kotów (dystrybutorzy z całego kraju), biżuterią i ceramiką o tematyce kociej po bardzo atrakcyjnych cenach.

Wystawa jest otwarta dla zwiedzających w sobotę od 10, 00 do 18, 30 w niedzielę od 10, 00 do 17,30

Ceny biletów:

Bilet normalny - 6, 00zł,

Bilet ulgowy - 4, 00 zł

Dzieci do lat 3 - Wstęp Wolny

W związku z akcją STOP PRZEMOCY WOBEC ZWIERZĄT. SPÓJRZ NA ICH ŚWIAT ICH PIĘKNYMI MĄDRYMI OCZAMI, którą prowadzimy, do współpracy zaprosiliśmy Starogardzkie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, które będzie miało na wystawie swoje stoisko informacyjne, wolontariuszki ze Schroniska będą udzielały rad jak skutecznie przeciwdziałać przemocy wobec zwierząt, gdzie i komu zgłaszać przypadki znęcania się nad zwierzętami.

Chcemy pokazać, że koty to istoty inteligentne, czujące, niezwykle oddane, to najlepsi przyjaciele człowieka. Pragniemy w ten sposób zwrócić uwagę dzieci, młodzieży oraz całego społeczeństwa na coraz bardziej rozpowszechnione karygodne praktyki znęcania się nie tylko nad kotami, lecz także nad innymi zwierzętami.

Chcemy zwrócić uwagę szkół na schroniska i przebywające w nich zwierzęta. Pokazać młodzieży ile dobrego może dać zwierzętom zbiórka kocyków, karmy.

Pragniemy w ten sposób wspierać działania na rzecz inicjowania procesu zmian cywilizacyjnych, obyczajowych, kulturowych i legislacyjnych dążących w kierunku poszanowania praw zwierząt oraz tworzenia zwierzętom godnych warunków życia.

Bardzo zależy nam na włączenie się do akcji jak największej ilości mieszkańców Starogardu i okolic.


Będę bardzo wdzięczna za pomoc
z poważaniem
Grażyna Wika
mieszkanka Kociewia :)
Sekretarz Cat Club Sopot
www.catclub-sopot.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz