poniedziałek, 23 maja 2011

W piątek (27.05 o godz.19) gramy w Kuźni nowy program "Śpiewać każdy może"

Kuźnia po ekologicznej przerwie czyli nowy program "Śpiewać każdy może"Ten program, jak i poprzednie, w zamyśle ma mieć zawartą myśl i mimo że tytułem programu są słowa znanej piosenki, wcale nie chodzi o śpiewanie w tradycyjnym rozumieniu, a o śpiewanie siebie, afirmowanie swojego niezależnego myślenia. Aczkolwiek zdarzy się, że zaśpiewa tzw. partię solową Mateusz, który przez 7 lat nigdy sam nie śpiewał, ale to tylko na dowód, że śpiewać każdy może oraz że wszystko zależy od pasji, jaką się wkłada w to co się robi.

Usłyszycie też utwór z repertuaru Ewy Demarczyk "Grande valse brillante", który zaśpiewa nasza młoda kuźniaczka - Sylwia, i o czym się sami przekonacie, obroni się wykonaniem i interpretacją. Będą też przypomnienia utworów dawno nie śpiewanych. Więc będzie i lirycznie, i dramatycznie, i żartobliwie.

Wielu o to pyta, więc donosimy - Marta Laaser wystąpi w tym programie, bo nie mogłoby jej zabraknąć po ostatnim sukcesie - zdobyciu I nagrody na III Ogólnopolskich Spotkaniach Teatrów Jednego Aktora "Monodram 2011" w Bydgoszczy.

Gramy na dużej sali, więc wszyscy chętni powinni się zmieścić. Ostatni program - "Majowa jutrzenka" wykazał, że lubicie Państwo śpiewać, więc będzie jeden utwór, który publiczność sama zaśpiewa wraz z Orkiestrą Teatru kuźnia Bracka - bo przecież "Śpiewać każdy może..." Będziemy śpiewać przy akompaniamencie 2 gitar i klawiszy Michała Krzemińskiego i perkusji Bartka Borzeszkowskiego. Tak więc zapraszamy 27 maja na program "Śpiewać każdy może" do Starogardzkiego Centrum Kultury - do sali widowiskowej na godz. 19. Dzięki wsparciu finansowemu Gmina Miejskiej Starogardu Gdańskiego programu tego nie biletujemy. Tym bardziej namawiamy do rezerwacji miejsc.
A jak rezerwować miejsce? Sms-em na nr 507-826-210 lub e-mailem na adres teatrkuzniabracka@tlen.pl podając liczbę miejsc rezerwowanych i swój nick lub swoje imię albo hasło, dzięki któremu będziemy wiedzieli, komu udzielić rezerwację.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz