wtorek, 24 maja 2011

Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku – uczelnia otwarta i elastyczna

O szkołach wyższych zazwyczaj pisze się według jednego schematu - reklamuje się przeróżne kierunki czy specjalności. W Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku oferujemy naprawdę ciekawe specjalności, zarówno na studiach licencjackich, jak i podyplomowych, na bieżąco monitorowane i modyfikowane, tak aby wyjść naprzeciw zmieniającym się gustom, rozwojowi technologicznemu oraz oczekiwaniom ze strony rynku pracy. Nie musimy o tym pisać - wystarczy kliknąć na baner szkoły w tym portalu, aby dowiedzieć się ciekawych szczegółów.

Przede wszystkim chcemy zwrócić uwagę na coś innego. Na atmosferę studiowania, która jest przecież równie ważna, jak treści kształcenia.

A nasza uczelnia jest otwarta na studentów. Misja WSSE "nauka w warunkach partnerstwa" nie jest efektowną obietnicą bez pokrycia. Nasza szkoła nie jest molochem dla tysięcy bezimiennych zagubionych studentów, zwykle sprowadzonych do roli automatów do płacenia czesnego. Jesteśmy przekonani, że to właśnie studenci są największym kapitałem szkoły wyższej. Oferujemy wyspecjalizowaną kadrę wykładowców, otwartych na dobre relacje ze studentami we wspólnej pracy na rzecz zdobywania i poszerzania wiedzy. Zapewniamy elastyczną i uprzejmą obsługę najmilszego dziekanatu w tej części Polski. Gwarantujemy dobrą, miłą i twórczą atmosferę studiowania w atrakcyjnym miejscu - samym centrum Gdańska, tuż obok Centrum Handlowego Madison.

Polecamy uroki życia studenckiego - od luzackich, żywiołowych imprez po szlachetne inicjatywy pomocy potrzebującym. Jesteśmy jedyną wyższą szkoła w Polsce, która od kilku lat regularnie prowadzi akcję oddawania szpiku i propagowania transplantacji ŻYCIA_OBIEG. Patronat nad inicjatywą objęła Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Barbara Kudrycka. Naszym zdaniem tego typu przedsięwzięcia stanowią ważne dopełnienie misji edukacyjnej uczelni wyższej i są kluczowym elementem rozwijania świadomości obywatelskiej wśród studentów. Stale i regularnie prowadzimy na uczelni akcje krwiodawcze oraz zbiórki żywności, jednak akcja zachęcająca do oddawania szpiku wydaje się szczególnie angażować studentów oraz uświadamiać im konieczność poważnego i odpowiedzialnego stosunku wobec drugiego człowieka.

Wykształciliśmy wiele roczników absolwentów różnych kierunków, którzy pracują na stanowiskach zgodnych z własnym wykształceniem, wykorzystując zdobytą wiedzę i rozwijając profesjonalne umiejętności. Zawsze jednak z wielkim sentymentem wspominają niepowtarzalne czasy studiów na WSSE. W okrągłej dziesięcioletniej historii naszej uczelni przewinęło się wiele interesujących postaci, zdarzyły się fascynujące historie, rozwijały się kariery, miłości i przyjaźnie.

Dołącz do nas i twórz z nami naszą wspólną historię!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz