wtorek, 24 maja 2011

Wojtek Nadolski - to jest gość!!

Ależ wpis na forum!

- Jak większość wie i widziała, zajmuję się oprawą muzyczną imprez oraz przyjęć okolicznościowych - pisze Wojtek Nadolski na forum portalu "Kociewiacy.pl" - Specjalnością moją są wesela i przyjęcia okolicznościowe, do których jestem należycie przygotowany :)
Gram również imprezy, jak myślę znany Wam dobrze Festyn Kociewski, gdzie mogliście w większości zobaczyć mnie w akcji :)
Grywam również w niedawno powstałym lokalu " Konopielka " czy w piątkowe wieczory w Hotelu Bachus, gdzie gramy stare dobre przeboje i bawimy sie w karaoke, gdzie może spróbować swoich sił wokalnych :)
Od zeszłego roku zacząłem próbować swoich sił na Mistrzostwach DJ-ów, gdzie na Mistrzostwach Polski Plażowych Prezenterów Dyskotek znalazłem się w finałowej szóstce, co było dla mnie zaszczytem, biorąc pod uwagę pierwszy start na takich zawodach i bardzo wysoki poziom zawodników z całej Polski!

Miałem również przyjemność wystartować w Mistrzostwach Polski DEE JAY -ów w 2010 r. Poległem tam jednak na nowym sprzęcie DENONA , który różnił sie od zaprzyjaźnionych Pioneerów chyba wszystkim :) No ale pierwsze koty za płoty ;)
Kiedy skończę zawody sportowe, zabieram się za przygotowania Mistrzostw Polski Plażowych Prezenterów Dyskotek 2011, które trwają tydzień pod koniec lipca, więc zaraz po Festynie Kociewskim, gdzie będę miał przyjemność dla Was zagrać na dużej scenie, pakuję walizki i jadę walczyć mam nadzieje o podium :) A nagrody są kuszące!
Dalej będę informował na bieżąco .
Zapraszam na NK, na mój muzyczny profil dj max, oraz na facebook Wojtek Nadolski. Tam też opisuję swoje sportowe zmagania, więc nie przeraźcie się galerią ;)
Pozdrawiam
www.djmax.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz