wtorek, 12 sierpnia 2014

KOMENDANT POLICJI WYZNACZYŁ NAGRODĘ W SPRAWIE DEWASTACJI NAGROBKÓW W SKARSZEWACHPolicjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności związane z dewastacją nagrobków na cmentarzu w Skarszewach przy ulicy Dworcowej. Osoba, która przekaże informacje na temat sprawców otrzyma nagrodę pieniężną. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.

W nocy z 4 na 5 sierpnia br. nieznani sprawcy zdewastowali nagrobki na cmentarzu w Skarszewach. Wandale uszkodzili kilkanaście płyt pomnikowych oraz ponad 30 krzyży i skrzyń nagrobnych.

Obecnie policjanci analizują zebrane do tej pory informację. Ślady, które zostały zabezpieczone na zdewastowanych nagrobkach, zostały przesłane do specjalistycznych badań w laboratorium kryminalistycznym.

Dodatkowo Komendant Powiatowy w Starogardzie Gdańskim wyznaczył 1000 zł nagrody za wskazanie sprawców lub informację, która przyczyni się do ich zatrzymania.

Osoby, które mogłyby pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców, proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Boh. Getta 2.

Informacje można również przekazywać telefonicznie w godz. 7:30-15:30 bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KPP w Starogardzie Gd. pod nr /58/ 737-02-10 lub przez całą dobę do oficera dyżurnego pod numerem: /58/ 737-02-22 lub. /58/ 737-02-21.

Funkcjonariusze gwarantują pełną anonimowość.st. asp. Marcin Kunka

Oficer Prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz