środa, 27 sierpnia 2014

Szalone Dancingi w Starogardzie Gdańskim z Kasią Pakosińską i zespołem Leszcze!30 sierpnia o godzinie 17.30 Starogard Gdański stanie się muzyczną stolicą szalonego dancingu. Wszystko za sprawą jednej czarującej kobiety i sześciu muzycznie uzdolnionych mężczyzn. To oni sprawiają, że polska muzyka rozrywkowa nabiera rozpędu i staje się niebywałym widowiskiem muzyczno- kabaretowym. Daj się zaprosić na wspólną zabawę na terenie stada Ogierów w Starogardzie Gdańskim z Kasią Pakosińską i zespołem Leszcze!
Ona - piękna, zdolna, zabawna, urzekająca głosem. Oni - pełni energii, utalentowani, niebywale muzyczni z charyzmatycznym brzmieniem. Razem tworzą formację, która zmienia oblicze polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wykonania to tradycyjne polskie piosenki w zupełnie nowych aranżacjach. - Nasze koncerty to pewnego rodzaju widowisko łączące w dość oryginalny sposób skecze, monologi, zabawne scenki i piosenki kabaretowe, liryczne, a czasem lekko erotyczne - mówi Kasia Pakosińska, artystka kabaretowa i wokalistka zespołu Leszcze.


Doświadczenie sceniczne Kasi i zespołu powoduje, że ich występy przyciągają rzesze publiczności, a muzyka trafia do każdego uczestnika zabawy. Teksty piosenek są dobierane bardzo skrupulatnie. Piecze nad słowem sprawuje sama Kasia, to ona wybiera utwory,
a piosenki często są grane na jej zamówienie. Tak było w przypadku drugiego singla zespołu "Roześmiana", który okazał się trafnym wyborem. Piosenka spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem, a publiczność na koncertach prosiła o bis. Czy tak też stanie się na Kociewskim Festynie Leśnym w Starogardzie Gdańskim? Przekonajcie się sami!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz