czwartek, 24 września 2009

Z Policji. Poszukiwany 4 listami gończymi...


24.09.2009. Starogard Gdański - poszukiwany 4 listami gończymi trafił do aresztu
Wczoraj kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 44-letniego mieszkańca miasta. Gdy poszukiwany 4 listami gończymi mężczyzna wrócił do kraju od razu został zatrzymany przez Policję.

Wczoraj po południu kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zakończyli poszukiwania mężczyzny, który od dwóch lat ukrywał się poza granicami kraju przed wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymany 44-latek poszukiwany był przez miejscowy sąd aż 4 listami gończymi. Gdy mieszkaniec Starogardu wrócił do Polski, został zatrzymany przez policję. Zgodnie z wydanym nakazem mężczyzna trafi do aresztu śledczego, gdzie będzie oczekiwać na dalsze dyspozycje temidy. Nie jest to jedyna poszukiwana osoba, którą zatrzymali w ciągu minionej doby policjanci z tej jednostki. Funkcjonariusze prewencji zatrzymali także 46-latka ukrywającego się przed komornikiem sądowym oraz 13-latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Są to kolejne w tym tygodniu pozytywnie zakończone poszukiwania. Policjanci ze Starogardu Gdańskiego tylko w okresie ostatnich dwóch miesięcy zatrzymali aż 58 poszukiwanych i odnaleźli 3 zaginione osoby .


mł. asp. Marcin Kunka Starogard Gd. dnia 24.09.2009r.

Oficer prasowy

KPP Starogard Gd.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz