środa, 30 września 2009

Firany Kościerzyna. Szeroki wybór w sklepach "Domeny"

Sklep z firanami i zasłonami w Kościerzynie, choć nie ma tak wielkiego metrażu jak sklep centralny w Starogardzie (600 m kw. - patrz strona www.firmy), wybór jest znakomity. A jeżeli czegoś zabraknie, to oczywiście jest do ściągnięcia w tempie błyskawicznym. I tu firma wprowadziła rabat internetowy (zasady podane na stronach z ekspozycjami w Starogardzie - patrz...) O ile taniej - to już na miejscu. A oto kilkanaście zdjęć pokazujących, co proponują panie w Kościerzynie.


Łączenie kolorowego i białego woalu, wykończonego lamówką, zabawnie upiętego doda uroku oknom.Firana markizeta z doszyta gipsurą. lambrekin to łączenie tafty z delikatną organtyną.

Roleta stanowi doskonałą kompozycję do pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu.Firana w postacie z bajek, połączona z organtyną, znakomicie wypełni dziecięcy pokój marzeń.Lambrekin z długimi bokami uszyty z kolorowego woalu doda blasku w każdym pokoju. Firana z haftowanego woalu - ozdobna i elegancka.Tkanina w duże kwiaty łączona z taftą, upiętą w zabawne paski przeplatane kółkami dekoracyjnymi.

Lambrekin na przelotkach z ciężkiego materiału, łączony z delikatną organtyną podpinaną z boku.

Sklep "Domeny" w Kościerzynie zaprasza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz