niedziela, 17 marca 2013

BEATA CYRSON. Gminne Przedszkole w Zblewie uzyskało Tytuł Finalisty...

Przyjaźnie z przedszkola do szkoły

Gminne Przedszkole w Zblewie uzyskało Tytuł Finalisty w Województwie Pomorskim II Edycji Konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej "Mam 6 lat".

7 marca w sali imienia Lubomira Szopińskiego kina "Remus" w Kościerzynie odbyła się Wojewódzka Gala Finałowa z udziałem Elżbiety Wasilenko - Pomorskiego Kuratora Oświaty, na której ogłoszono finalistów....


W kategorii "Przyjaźnie z przedszkola do szkoły" nasze przedszkole zajęło I miejsce.

Celem konkursu było m.in. promowanie i upowszechnienie najciekawszych inicjatyw podejmowanych w celu zapewnienia dzieciom przyjaznej adaptacji do edukacji szkolnej oraz promowanie umiejętności dzieci nabywanych w przedszkolu.

Jako laureatów konkursu zaproszono nas do udziału w Ogólnopolskiej Gali Finałowej, która odbędzie się 11 kwietnia w Warszawie.

Otrzymany tytuł "Przedszkole dobrze przygotowujące do szkoły" jest dla nas ważnym i prestiżowym wyróżnieniem, uhonorowaniem naszych działań, które podejmujemy przy współpracy z rodzicami, szkołami i partnerami przedszkola. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdobyty tytuł stawia przed nami nowe wyzwania i zobowiązuje do dalszego podnoszenia jakości naszej pracy.

Beata Cyrson
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz