wtorek, 19 marca 2013

IWONA SAWICKA. Dla najlepszych uczniów będą praktyki w firmie ENERGA

NOWOŚĆ! Technikum Elektryczne w Zespole Szkół Zawodowych - szansa na dobrą pracę


- Nasza szkoła jest placówką z wieloletnim doświadczeniem - Kształcąc i ucząc kieruje się dobrem ucznia i jego marzeniami o zawodzie. Chęć rozwoju mobilizuje nas do dalszego działania. Poszerzamy horyzonty młodych i zdolnych uczniów. Dajemy szanse na lepszą przyszłość - mówi dyrektor szkoły Andrzej Bona...- Zespół Szkół Zawodowych, dostrzegając dzisiejsze potrzeby rynkowe, głowi się nad dobrem uczniów i ich przyszłością. Dbamy o kreatywność zdolnej młodzieży, która z coraz bardziej racjonalnie patrzy na swoje dalsze życie. W dzisiejszych czasach jest bardzo trudno o pracę. Niezwykle ważne jest wybranie odpowiedniej szkoły, która przygotuje należycie do zawodu i praktyk, jakie wcielą teorię w umiejętności. Po obserwacji rynku pracy i zainteresowań młodzieży otwieramy nowy kierunek -TECHNIKUM ELEKTRYCZNE!

Technikum to jest wielką szansą dla osób ambitnych i zdolnych. Dla najlepszych uczniów będą praktyki 4-tygodniowe w firmie ENERGA-OPERATOR.SA, która w ramach patronatu zapewnia: stypendia, nagrody rzeczowe, warsztaty terenowe, wyposażenie pracowni elektrycznej.

Absolwenci ZSZ uzyskują wykształcenie umożliwiające szybsze znalezienie pracy. Praktyki w firmie patronackiej dadzą dużą szanse na późniejsze zatrudnienie.

Przygotowanie technikalne i zawodowe jest najlepszym wyborem w dzisiejszych czasach. Szkoła czeka na ambitnych uczniów, którzy chcą działać o swoją przyszłość już dziś!


W naszej szkole poziom nauczania i przygotowania do zawodu jest coraz wyższy. Obalamy mity i zmieniamy się na lepsze. Jeżeli zależy Ci na konkretnym przygotowaniu do zawodu, to ta szkoła jest właśnie dla Ciebie!


Zespół szkół Zawodowych poleca również inne kierunki kształcące pod kątem zawodowym. Odwiedź naszą stronę internetową:

http://www.zszstarogard.pl/
Dowiesz się wszystkiego, co Ciebie interesuje.

Iwona Sawicka (OPP)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz