sobota, 10 stycznia 2004

Galeria serc

W dzień finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nasi fotoreporterzy będą na starogardzkich fotografować mieszkańców, którzy wrzucają datki do puszek. Dzięki temu powstanie "Galeria ludzi z sercami". Zdjęcia zamieścimy już w najbliższy poniedziałek w Dzienniku Bałtyckim, w dzień po imprezie.
Sprawdź, może i Ty się znajdziesz w naszej nietypowej galerii. Będzie to wspaniała pamiątka do rodzinnego albumu.W powiecie
XII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra w wielu miastach powiatu starogardzkiego.
W Skórczu podobnie, jak w większości miejscowościach, już od rana na ulicach pojawią się kwestujący wolontariusze. Główne atrakcje rozpoczną się o godz. 15 w Miejskim Domu Kultury przy ul. 27 Stycznia 4. Oprócz koncertu Rafała Dzienniaka, laureata programu "Szansa na Sukces", a także licytacji, nie zabraknie przedstawień teatralnych. Punktualnie o godz. 20 rozbłyśnie Światełko do Nieba.
Także na mieszkańców Kalisk czekać będzie wiele atrakcji. Od godz. 12 w Zespole Szkół Publicznych przy ul. Długiej 53 rozpocznie się impreza czerwonych serc. Loteria fantowe, prezentacje twórczości mieszkańców, a także wiele niespodzianek dla najmłodszych - to wszystko czeka na uczestników orkiestrowej imprezy w Kaliskach.

Starogard Gd.
Orkiestra
Pomóżmy
XII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. Będziemy rejestrować ten wielki koncert.
Z tej okazji ukaże się specjalne orkiestrowe wydanie "Dziennika Bałtyckiego". Złotówka z każdego sprzedanego egzemplarza tej gazety przeznaczona zostanie na konto orkiestry. Każdy kto chciałby się włączyć w akcję, poprzez sprzedaż specjalnego wydania "Dziennika" na terenie powiatu starogardzkiego, może się kontaktować z redakcją DB w Starogardzie przy ul. Gimnazjalnej 1, lub pod nr tel. 560-11-77, 0-606-481-296.

(SIK.)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz