niedziela, 27 listopada 2011

Gminny Ośrodek Kulturyw Zblewie zaprasza

KIERMASZ - MIKOŁAJ - BAL SYLWESTROWY

KIERMASZ

Gminny Ośrodek Kultury oraz Koła Gospodyń Wiejskich zapraszają mieszkańców Gminy Zblewo na kiermasz przedświąteczny, który odbędzie się dnia 18.12.2011r. (niedziela) w godzinach od 9 do 14 w sali GOK-u.

Na kiermaszu będzie można zakupić dania wigilijne, pierniki, ciasta, jak również ozdoby świąteczne przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich
z Gminy Zblewo.MIKOŁAJ
GOK serdecznie zaprasza z okazji MIKOŁAJA wszystkie chętne dzieci na przedstawienie pt. "BAŚŃ ZIMOWA I PRZYGODY BAŁWANKA", które odbędzie się dnia 5 grudnia o godz. 9 w sali widowiskowej GOK-u. Po spektaklu odbędzie się "Spotkanie z Mikołajem".
BAŚŃ ZIMOWA I PRZYGODY BAŁWANKA to spektakl o przygodach Bałwanka, uczący dzieci między innymi zasad bezpieczeństwa w zimowej porze roku. W przedstawieniu pojawią się barwne postacie: Mała Dziewczynka, Zajączek, dwie Śnieżynki. Główny bohater to wesoły, troszkę gapowaty Bałwanek. Czy wszystkie Śnieżynki są takie same? Czy są jeszcze inne Bałwanki na świecie? Bałwanek będzie próbował rozwiązać te zagadki. Dzieci dowiedzą się również, w jaki sposób działa termometr. Wszystkiemu towarzyszy muzyka, wprowadzająca dzieci w zimowy nastrój."

BAL SYLWESTROWY
Serdecznie zapraszamy 31 grudnia na BAL SYLWESTROWY
w Gminnym Ośrodku Kultury.
Bal odbędzie się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury. Rozpoczęcie o godz. 20.

Zapewniamy: dania gorące, zimne przekąski, ciasto, kawę, herbatę, napoje, szampan na toast oraz wspaniałą zabawę do białego rana przy dobrej muzyce, którą zapewni Państwu zespół muzyczny "PROFIL".

Cena biletu: 300 zł od pary.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz