środa, 9 listopada 2011

Tragiczny wypadek w Karolewie

W minioną sobotę doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginął 24-letni kierowca opla. Z nieustalonej do tej pory przyczyny samochód, którym kierował mężczyzna, zjechał z drogi i rozbił się na drzewie. Ranny kierowca został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Gdańsku. Obrażenia ciała, jakich doznał mężczyzna, okazały się śmiertelne.


Policjanci ze Zblewa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, jaki wydarzył się w minioną sobotę w miejscowości Karolewo. Kilka minut po godzinie 18 kierujący oplem mężczyzna na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, gdzie czołowo uderzył w drzewo. Przód opla został kompletnie rozbity. Zakleszczony w samochodzie kierowca został wydobyty z auta dopiero po użyciu specjalistycznego sprzętu służącego do ratowania ofiar wypadków.

Ranny mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Gdańsku. Niestety, obrażenia, jakich doznał kierowca, opla okazały się śmiertelne. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

mł. asp. Marcin Kunka

Oficer prasowy

KPP w Starogardzie Gdańskim

tel. 58 737-02-33

Biuletyn Informacji Publicznej KPP w Starogardzie Gd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz