niedziela, 18 listopada 2012

KRZYSZTOF LASSOTA. Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni stypendystami

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" /Jan Paweł II/

Piękną tradycją Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni stała się coroczna uroczystość wręczenia stypendiów motywacyjnych dla uczniów za bardzo wysokie wyniki w nauce i zachowaniu.

W tym roku uczniowie , nauczyciele i rodzice spotkali się 25 października 2012 roku. Dla wszystkich z nich był to niezwykły wieczór. Wyróżnieni uczniowie przeżywali go bardzo, w oczach rodziców dostrzec można było łzy radości i dumy ze swoich pociech...Szczególnego znaczenia nabierają w tym kontekście słowa Jana Pawła II przytoczone powyżej. Nauka i bardzo dobre oceny to pierwsza furtka do sukcesu w dorosłym życiu.W Zespole Szkół Publicznych w Bytoni wyróżniono trzynastu uczniów. Są to:

- z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Edmunda Dywelskiego: Łukasz Herman, Adam Kinowski, Szymon Męczykowski, Monika Wołoszyk, Julia Zimnak, Patrycja Wolf, Dominika Para

- z Publicznego Gimnazjum: Alicja Herman, Natalia Jaworańska, Natalia Para, Agata Zimnak, Agnieszka Dorawa, Angelika Głogowska.

Z pewnością tych trzynastu uczniów bytońskiej szkoły dzięki swojej pracy, wiary w siebie i ambicji nieraz jeszcze przyniosą chwałę szkole i dumę swoim nauczycielom i rodzicom.

Po oficjalnym wręczeniu nagród oraz listów gratulacyjnych dla rodziców wszyscy zaproszeni na uroczystość miło spędzili czas popijając kawę i jedząc ciasto. Nie zabrakło również występu uczniów. Dla gości zaśpiewał nasz zespół muzyczny "Smile".Kolejny sukces naszych uczniów to pięć osób, które otrzymało stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego:

Agata Zimnak, I gimnazjum

Angelika Głogowska, III gimnazjum

Agnieszka Dorawa, III gimnazjum

Natalia Jaworzańska, I gimnazjum

Michalina Zimnak, absolwentka

Również Agata Zimnak zakwalifikowana została do programu ,,Zdolni z Pomorza".

Gratulacje dla wszystkich bytońskich orłów!

Życzymy dalszych sukcesów.

Krzysztof Lassota

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz