niedziela, 18 listopada 2012

MACIEJ KUBIK. Sokół Zblewo - Orzeł Subkowy 1-0 (1-0)

Sokół Zblewo - Orzeł Subkowy 1-0 (1-0) bramki: B. Trzoska 26

Skład: Sojka, Zaworski, Draszanowski, Kościelny, Kaszubowski, Birna S., Otta, Nawrocki,( 70 Cherek), Szopiński( 60Wierzba), Karnat (46 Bielang), Trzoska.

Początek spotkania zdecydowanie należał do Sokoła. Mnożyły się akcje pod bramką bramkarza Orła. Niestety nie potrafiliśmy wykorzystać tej przewagi i z czasem gra się wyrównała...W 26 min. meczu B. Trzoska po indywidualnej akcji zdobył prowadzenie, a kilka minut przed przerwą Kryspin Karnat mógł podwyższyć wynik, ale w sytuacji sam na sam piłka zrobiła kiks i wyszła na aut bramkowy. Goście z Subków mieli jedną dogodną sytuację. Po błędzie obrońcy zawodnik Orła trafił w słupek. Po zmianie stron Sokół oddał pole gry nastawiając się na kontrataki. Kilkakrotnie zawodnicy Sokoła znajdowali się na wyśmienitych pozycjach, ale albo zawodziła skuteczność (Szopiński 55), albo natrafiali na bardzo dobrze broniącego bramkarza gości (Trzoska, Bielang). Piłkarze Orła Subkowy stworzyli kilka okazji strzeleckich, ale na posterunku byli obrońcy z bardzo dobrze grającymi po chorobie Sojką i Zaworskim.

Cieszy mnie wynik spotkania, ale gra już trochę mniej. Widać już oznaki zmęczenia oraz trudy całej jesiennej rundy. z niecierpliwością czekamy na ostatnie spotkanie i mamy nadzieję, że również wyjdziemy zwycięsko z tej potyczki.

Zdjęcia Sokoła z przedmeczowej rozgrzewki (3 stopnie C). Fot. Tadeusz MajewskiTrener Maciej Kubik.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz