czwartek, 22 listopada 2012

Możemy pomóc tczewskim Orłom i drużynie ze Starogard! Kliknij i wesprzyj młodych piłkarzy

Witam Panie Redaktorze,

dzisiaj pisze trochę nietypowo. Mianowicie jedna z firm produkujących gry komputerowe ogłosiła konkurs, w którym biora udział m.in. 2 drużyny z Kociewia. Są to drużyny piłkarskie, grupy dziecięce. Drużyna która znajdzie się w na miejscach od 1 do 25 ma szansę wygrać sprzęt sportowy.

Startują dwie drużyny z Kociewia: Orły Tczew i Klub Piłkarski STAROGARD

Tczewskie Orły zajmują obecnie 21. miejsce w rankingu i bardzo się starają, aby wygrać sprzęt. rodzice poprosili mnie, aby przesłać do mediów prośbę o zamieszczenie informacji, że taki konkurs trwa i jak można zagłosować na Orły. Przesyłam informacje jedynie o tczewskiej drużynie w załączniku, do decyzji Pana Redaktora.

A poniżej podsyłam link gdzie można głosować na drużynę ze starogardu:

http://www.zostanmistrzem.com.pl/school/show-school/id/20


Pozdrawiam

K.Korda


Od poniedziałku (19.11.2012 r.) trwa akcja o nazwie "Zostań Mistrzem". Znany producent gier, pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, daje szansę na wygranie sprzętu sportowego o wartości aż 12 tys. złotych.


Wystarczy wejść na stronę www.zostanmistrzem.com.pl, bezpłatnie zarejestrować swój profil (do aktywacji konieczne jest posiadanie poczty e-mail) i codziennie oddawać głos na UKS OŁY Tczew. Bezpośredni link do drużyny:

http://www.zostanmistrzem.com.pl/school/show-school/id/112


Zakończenie konkursu 18.12.2012 r. Liczy się każdy głos, bowiem przewidziano "nagrody pocieszenia" dla wybranych drużyn spośród dwudziestu pięciu, które zgromadziły najwięcej punktów. Wystarczy codziennie wejść na wskazany link i oddać głos na naszych młodych piłkarzy. Tak niewiele, a możesz w ten sposób bardzo pomóc młodym piłkarzom w zwycięstwie i pozyskaniu pieniędzy na sprzęt sportowy.


Mamy szansę wygrać, ale tylko z Twoją pomocą!Uczniowski Klub Sportowy "Orły" Tczew przy Zespole Szkół Katolickich w Tczewie jest najkrócej funkcjonującym klubem piłkarskim Tczewa (drugi rok). Mottem towarzyszącym nam każdego dnia są słowa: "Poprzez piłkę nożną wychowujemy", zaś patronem św. Michał Archanioł.

Nie mamy i nie chcemy mieć drużyny seniorów. Ideę działania stanowi kształtowanie dzieci i młodzieży poprzez współzawodnictwo sportowe. Zabawa z piłką i w piłkę ma przynosić radość, rozwijać ciało i umysł, a jeśli uda się wychować piłkarza na miarę Ekstraklasy, to … będziemy szczęśliwi z owoców wieloletniej pracy.

Przy zachowaniu proporcji i realiów naszego kraju, chcemy opierać się na systemach szkolenia federacji piłkarskich innych krajów, zaś swoistym wzorcem jest piłkarstwo w Katalonii. Stąd m. in. pomysł na klasę sportową w Gimnazjum nr 2.

Aktualnie "Orły" to trzy grupy wiekowe: najstarsi chłopcy - rocznik 1999 występuje w Pomorskiej Lidze Juniorów C2 (28 osób); młodsi - rocznik 2005/2006 uczestniczy w rozgrywkach turniejowych F2 (32 dzieci); przedszkolaki - rocznik 2007 cały czas powiększa swą liczbę (20 dzieci).

Siłą naszej ekipy są rodzice, którzy stanowią swoisty "spiritus movens" Klubu - działają i utrzymują poszczególne drużyny.

Prosimy o pomoc w głosowaniu i przychylność we wspieraniu nowych przedsięwzięć UKS "Orły" Tczew.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz