wtorek, 29 stycznia 2013

DĄBROWA - ŚMIERTELNE POTRĄCENIE

Policjanci z Kalisk wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginął 46-letni pieszy. Mężczyzna został potrącony przez kierowcę osobowego volkswagena. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Dąbrowa...


Wczoraj wieczorem dyżurny ze Starogardu Gdańskiego otrzymał zgłoszenie o tragicznym wypadku drogowym, jaki wydarzył się w miejscowości Dąbrowa. Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 20 na drodze krajowej nr 22. Na miejsce natychmiast skierowano znajdujący się w pobliżu patrol. Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący osobowym volkswagenem 44-latek podczas wymijania się z pojazdami jadącymi w przeciwnym kierunku potrącił stojącego na jezdni mężczyznę. Obrażenia, jakich doznał 46-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego, okazały się śmiertelne. Mimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kierowca uczestniczącego w wypadku volkswagena był trzeźwy. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.


asp. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz