piątek, 25 stycznia 2013

NA SYGNALE. Zatrzymano poszukiwanego międzynarodowym listem gończym. Inne

Policjanci ze Skórcza zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który ukradł metalowe elementy stanowiące wyposażenie szklarni. Skradzione mienie trafiło do punktu skupu złomu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty dotyczące kradzieży. Za kradzież cudzej rzeczy grozi kara do 5 lat więzienia.

Policjanci ze Skórcza otrzymali zgłoszenie o kradzieży metalowych podpór stanowiących wyposażenie szklarni. Do zdarzenia doszło w styczniu br. na terenie jednej z prywatnych posesji. Interweniujący w sprawie kradzieży policjanci zaczęli zbierać informacje, które doprowadziły ich na trop złodzieja. Mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec gminy Skórcz. Przestępca usłyszał już zarzuty dotyczące kradzieży. Miejscowi policjanci odzyskali również utracone w wyniku kradzieży mienia. Niebawem złodziej stanie przed sądem.

Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

LUBICHOWO - ZATRZYMANO POSZUKIWANEGO MIĘDZYNARODOWYM LISTEM GOŃCZYM

Policjanci z Lubichowa zatrzymali 23-latka, który był poszukiwany międzynarodowym listem gończym. Niebawem mężczyzna trafi do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 15 lat za przestępstwa popełnione na terenie Niemiec.

Wczoraj po południu policjanci z Lubichowa zatrzymali osobę poszukiwaną międzynarodowym listem gończym. Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze zdobyli informację o tym, że w jednym z budynków w gminie Lubichowo ma przebywać ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyzna. Ich ustalenia potwierdziły się.

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że legitymowany 23-latek jest poszukiwany międzynarodowym listem gończym przez niemiecką policję. Mieszkaniec powiatu starogardzkiego został zatrzymany. Teraz mężczyzna trafi do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 15 lat za popełniony na terenie Niemiec rozbój i kradzież.

--
asp. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz