wtorek, 15 stycznia 2013

KUŹNIA BRACKA zaprasza na Karnawałowe ogrody poezji

Karnawałowe ogrody poezji to program, który w Kuźni będzie grany 18.01.2013 roku o godz. 19 w Starogardzkim Centrum Kultury.

Potoczne mniemanie o poezji jest niezbyt pochlebne. Niektórzy uważają, że jest to nudna i mało atrakcyjna twórczość. W naszym programie będziemy odmienić to przekonanie śpiewając utwory pełne radości, miłości, namiętności przemieszane humorem. Będzie kilka premierowych wykonań. Po krótkiej nieobecności w programie śpiewać będzie Marta Laaser, a żartem bawić Karol Sielski...


Spotkajmy się 18.01.2013 r. o godz. 19 w Starogardzkim Centrum Kultury.
Gramy w małej sali, więc prośba - rezerwujcie miejsca, by mieć pewność wejścia na program. A jak rezerwować miejsce? Smsem na nr 507-826-210 lub e-mailem na adres teatrkuzniabracka@tlen.pl, podając liczbę miejsc rezerwowanych i swój nick lub swoje imię albo hasło, dzięki któremu będziemy wiedzieli, komu udzielić rezerwację. Bilety można odebrać w kasie teatru na 30 min. przed programem. Ceny biletów stanowczo za niskie 10 zł dla wszystkich widzów, oprócz wolontariuszy z Centrum Wolontariatu. Dla nich wstęp jak zawsze - wolny.Marta Laaser i zespół.

Szymon Brucki i zespół
Zespół.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz