poniedziałek, 28 stycznia 2013

WYPADEK DROGOWY KOŁO ZBLEWA

W wyniku wypadku, jaki wydarzył się podczas minionego weekendu na drodze wojewódzkiej nr 214, do szpitala trafiła pasażerka osobowego renault. Do zdarzenia doszło nieopodal miejscowości Zblewo. 22-letni kierowca utracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna był trzeźwy. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia...


W minioną sobotę dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, jaki wydarzył się nieopodal miejscowości Zblewo na drodze wojewódzkiej nr 214. Do zdarzenia doszło kilka minut przed godz. 15. Na miejsce skierowano patrol ruchu drogowego.
Po dojechaniu na miejsce interweniujący w tej sprawie policjanci zauważyli na poboczu przewrócone na boku renault. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący tym pojazdem 22-latek na śliskiej drodze prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze.
Samochodem podróżowały dwie osoby. W wyniku wypadku do szpitala trafiła 22-letnia pasażerka. Wiadomo już, że kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy. Obecnie policjanci ustalają bliższe okoliczności tego wypadku.


asp. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz