środa, 16 stycznia 2013

KOKOSZKOWY - TRZCIŃSK. ZJECHAŁ NA PRZECIWNY PAS RUCHU – 5 OSÓB W SZPITALU

Starogardzcy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, jaki wydarzył się wczoraj tuż po godzinie 14.00 na drodze wojewódzkiej 222 na trasie Kokoszkowy -Trzcińsk. Ford fiesta uderzył w dwa inne auta, w wyniku zdarzenia 5 osób trafiło do szpitala.

Wczoraj, 15 stycznia br., tuż po godz. 14 dyżurny starogardzkiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie Kokoszkowy -Trzcińsk, będącej fragmentem drogi wojewódzkiej 222.
Jak wynika z wstępnych ustaleń Policji, 20-letni kierowca forda jadąc w kierunku Starogardu, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w dwa inne pojazdy. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło 5 osób. Od kierującego fordem pobrano krew do badania na zawartość alkoholu, dwaj pozostali kierujący byli trzeźwi.

Policjanci szczegółowo wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia i apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności. Nadmierna prędkość oraz niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego samochodu to główne przyczyny kolizji i wypadków w zimowych warunkach drogowych.


mł. asp. Angelika KreftBrak komentarzy:

Prześlij komentarz