środa, 9 stycznia 2013

SKARSZEWY - ZATRZYMANO KIEROWCĘ Z MARIHUANĄ W MAJTKACH

Policjanci ze Skarszew zatrzymali 28-latka, który miał przy sobie marihuanę. Mężczyzna próbował uciekać i został schwytany w pościgu. Kierowca audi ukrywał narkotyki w majtkach. Niebawem usłyszy zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło około godz. 22 na terenie Skarszew, gdy patrolujący miasto funkcjonariusze postanowili zatrzymać do kontroli drogowej jadące audi. Z informacji, jaką posiadali policjanci wynikało, że samochodem tym mogą być przewożone narkotyki.

Kierowca zatrzymywanego do kontroli drogowej auta zlekceważył dawane przez mundurowych sygnały nakazujące zatrzymanie pojazd i gwałtownie przyspieszył. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Podjęta próba ucieczki okazała się nieskuteczna. Po przejechaniu około 2 kilometrów mężczyzna został zatrzymany.

Wewnątrz samochodu policjanci znaleźli marihuanę i amfetaminę. Dodatkowo okazało się, że kierowca audi ukrywał w majtkach zawiniątko z suszem roślinnym. Badanie policyjnym testerem wykazało, że była to marihuana.

Obecnie policjanci ustalają źródło, z jakiego pochodziły zabezpieczone narkotyki. Niebawem schwytany przez mundurowych mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających. Kierowca audi odpowie również za niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz